Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Financereports24.com Nasıl Kaldırılır?

394 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarların Tarayıcılarını etkileyen yönlendirme sitesini bilgisayarımızıdan AdwCleaner programı ile kaldırıacağız. Bu işleme başlamadan önce biraz konudan bahsetmek istiyorum.

Bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşan bu tarayıcı gasbı ,her tarayıcı açtığımızda sizi bu siteyi kullanmaya zorlarlar. Dolasıyla sizi bu siteyi kullanmanıza zorlarlar.

Şimdi gelelim bu siteden nasıl kurtulur ?bunun için iki yol deneyeceğiz

1-Adım program kurmadan kaldırma ;

Daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izlyerek aynen program kurmadan Financereports24.com içinde uygulaya bilirsiniz.

2-Adım ; program kurarak Kaldırma ;

Konu başında ediğimiz gibi Bilgisayarmıza AdwCleaner programını indirip kurarak bu işleme başlayalım.

adwcleaner scanner virus

 

Bilgisayarımıza AdwCleaner programı ile taratıyoruz bu işlemi yapmadan önce Diğer çalışan programları kapatalım.

http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra “Financereports24.com” ile ilgili zararlı girdileri işaretleyip siliyoruz ve Bilgisayarımız yeniden başlıyor

adw

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra Masa üstünde bulunan bilgisayarda yüklü internet tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz.

mywebfind sayfasını kaldırma

Örnek resimde görüldüğü gibi hedef kısmında “http://www.Financereports24.com” uzantısını siliyoruz bunu tüm tarayıcılarımız için uyguluyoruz. Bu işlem sonucunda tarayıcıların Ana Sayfa kısmında eğer Financereports24.com var ise bunu google yada bir başka siteye ayarlayalım. Kolay Gelsin…

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın