Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] adultube.info yönlendirme sayfasını kaldırma

409 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda tarayıcılarımızı etkileyen adultube.info yönlendirme sayfasını nasıl temizleriz bunun hakkında bilgi paylaşımı vereceğim adultube.info ve buna benzer tarayıcı gasbı siteler bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yada ücretsiz programları bilgisayarımız yüklediğimizde tarayıcılarımızı gasp eder ve sizi bu sitelere yönlendirirler ve tarayıcı kullandıkça sizi bu siteye yönlendirirler

Şimdi adultube.info nasıl sileriz bunun hakkında bilgi veriyim bunun için iki yol izleyeceğiz.

1-ADIM :

Tarayıcımızı etkileyen bu yönlendirme sayfasını daha önceden aramasayfası için hazırladığım video izleyerek aynen adultube.info sayfası için uygulayacağız . bunun için kayıt defterini düzenlemek gerekecektir uygulama meto aynı sadece sizin yapacağınız aramasayfam yerine adultube.info yazarak google yada bir başka siteye düzenleyeceğiz.

2-ADIM ;

Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı ile temizleyerek başlayalım bu programı İnternet sitesinden indirdik den sonra bilgisayarımıza kuralım ve bununla bilgisayarımızı aratalım.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ;

Bu program ile bilgisayarımızı tarattık dan sonra bilgisayarımız yeniden başlayacaktır. daha sonra size rapor halinde silinen dosyaları gösterecektir.

adw

 

Bilgisayarımız da yüklü tarayıcıların Explorer – Chrome – Mozilla – Yandex gibi tarayıcıların ayrı ayrı özellikler bölümüne giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Tarayıcıların Özellikler bölümüne girdik den sonra hedef kısmında http://www . adultube. info uzantılarını tüm tarayıcıların özellikler bölümünden kaldırıyoruz.

Daha sonra Sağlam olsun diyerek kullandığımız tarayıcıları fabrika ayarlarına geri getirelim konu ile ilgili olarak başlıkları inceleye biliriz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Son Adım ise Tarayıcılarımızın Ana Sayfalarını Google yada bir başka siteye ayarlayarak sonlandıralım.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın