Sponsorlu Bağlantılar

Virüs Sökücü AdwCleaner Nedir ve Nasıl Kullanılır?

1.272 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımda Sık sık Adwcleaner programından bahsettiğim için AdwCleaner programının nasıl kullanıldığı hakkında bilgi vermek istiyorum ve kullanımı hakkında kısa bir video hazırlayarak bilgi vermek istiyorum.

AdwCleaner Programı bilgisayarınıza indirdiğiniz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcılarınızı etkileyen sahte arama motorlarınden kurtulmak için hazırlanmış zararlı kodları söken bir programdır. Bu program ile toolsbar ,eklentileride kalırmak mümkündür. Şimdi Sizler için Hazırladığım video izleyerek bilgi sahibi olacaksınız.

Bu program hakkından kısa bilgi verdik den sonra AdwCleaner Programını “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresi üzerinden  indirebilir ve kullanabilirsiniz. Bu program ile bilgisayarda bulunan zararlı kodları, zararlı kayıt defteri girdilerini rahatlıkla temizleyebilir tarayıcıya yerleşen virüsleri kaldırmaya yarayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın