Sponsorlu Bağlantılar

Cep telefonundaki kişileri instagrama bağlama

3.483 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda cep telefonunda kayıtlı kişileri instagrama entegre etme nasıl yapılır? Konusunda bilgilendirme yapacağız.

Telefon defterinde kayıtlı olan kişilerin instagram hesabı varsa genelde bu şekilde ortaya çıktığını da söylemeden geçmek istemiyoruz. Daha önce konularda cep telefonundan instagram hesabı tespit etme yöntemi olarak bu konumuzda sizlere bilgi vermiştik.

Aslında instagram da yakın arkadaşlarınız, yakın kişileri bulmak için kullanılan yöntemde yeni kişileri keşfetmek, bulmak için bu özelliği instagram kullanıma sunmuştu. Diğer kişi önerileri için kullandığınız bu özelliği aktif etmek ve deaktif etmek sizin elinizde bunun için yapılması gereken adımları sizler için listeleyeceğiz.

TELEFON REHBERİNİ İNSTAGRAM İLE SENKRONİZE ETME

Telefon rehberinde kayıtlı kişileri instagrama bağlamak için ilk önce telefon modeline göre ios işletim sistemli iphone veya Android telefonlarda kişileri instagram uygulaması için izin vermekten geçmektedir.

Bunun için bizim kullandığımız telefon iphone olduğu için bunun üzerinden anlatıma geçerek nasıl aktarılır, senkronize edilir bunu anlatacağız.

  • Ayarlar
  • Gizlilik
  • Kişiler
  • İnstagram ( bu uygulamaya izin veriniz )

Yukarıda adımlarla instagram uygulamasına telefonda kayıtlı olan kişilere erişmek için izin verilmesi gerekiyor. Uygulamaya izin verdikten sonra şimdi uygulama içinden kişiler ile instagram arasında sekronizasyonu aktif edeceğiz.

  • Menü
  • Ayarlar
  • Arkadaşlarını takip et ve davet et
  • Kişileri takip et
  • Kişiler
  • Kişileri Bağla

Yukarıda adımlarla telefon rehberindeki kişileri instagrama aktarmak için adımlara devam ediyoruz. Bunun dışında rehberdeki kişiler için “https://www.instagram.com/accounts/contact_history/ adresi üzerinden de görebilirsiniz.

Buraya kadar normal instagram uygulamasında telefon numarası doğrulaması yapmayı unutmayınız. Telefon numaranızı ayarlar > profilini düzenle > telefon numarası girerek numarayı doğrulayın. Bu konumuzda instagrama telefondaki kişileri aktarma ile ilgili olarak bilgi vermeye çalıştık.

TAVSİYE YAZI: İNSTAGRAM K HARFİ NE DEMEK

Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle ilgili olarak sorularınızı sorabilir veya instagram yardım hattı sayfamızdan yardım için ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın