Sponsorlu Bağlantılar

Facebook dondurulmuş hesapları tespit etme

486 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda facebook arkadaş listenizde dondurulmuş hesaplar, kapatılmış hesapları tespit etme konusunda siz takipçilerimize bilgi vereceğiz.

Oldukça fazla arkadaş sayısına ulaştığınızda arkadaşlarınızın çoğunun aktif olmadığını görecek fark edeceksiniz. Bu durumda hangi arkadaşlarınız hesaplarını kapatmış veya hesabını dondurmuş olduğunu görebilirsiniz.

Bizde bu konumuzda facebook kapatılmış hesapları tespit etme konusunda sizlere bu yazımızda bilgilendirme vereceğiz. Aşağıda adımlarla bu kişileri nasıl buluruz, bulacağız hemen anlatımına geçerek başlayalım.

FACEBOOK KAPATILMIŞ DONDURULMUŞ HESAPLARI BULMA

Bu tür devre dışı kalmış, bırakılmış hesapları tespit etmek, bulmak için aşağıda adımlarla kolaylıkla bulabilirsiniz.

  • Kendi Profilinize giriniz
  • Arkadaşlar

Bu kısımda tüm arkadaşlarınızı göreceksiniz. Burada önemli olan pasif hesaplar, kapatılmış hesaplar veya dondurulmuş hesaplarda “profil resmi yoktur” kullanıcıların profil hesaplarında resimlerin olmaması nedeniyle bu tür hesaplar bu şekilde görülmektedir.

Yukarıda örnekte olduğu gibi profil resmi olmayan hesabın üzerine fare ile bastığınızda “hesap dondurulmuş” şeklinde bir uyarı mesajı gelecektir.

Bununla birlikte bazı hesaplarda profil resmi kullanmazlar ama arkadaş sayısı görünmektedir. Bu hesaplar hala aktiftir. Buralarda arkadaş sayıları görülmektedir.

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi kullanıcı profili yok fakat arkadaş sayısı görünmektedir. Bu tür hesaplar hala aktiftir.

Bunu burada iyi ayırt etmek gerekmektedir. Kullanıcılar hesaplarını dondurduktan sonra tekrar aktif edeceklerini unutmayınız. Bu nedenle acele etmeden dondurulmuş hesapları arkadaşlıktan çıkartmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bu konumuzda facebook dondurulmuş hesapları bulma konusunda nasıl tespit edilir, nasıl bulunur konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu konuda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın