Sponsorlu Bağlantılar

Telefon numarasından instagram kullanıcısı bulma

21.915 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konu anlatımda sizlerden gelen sorulardan biri olan telefon numarasından instagram hesabı bulunur mu konusunda sorulara elimiz den geldiği kadarıyla cevap vermeye çalışacağız.

Elinizde bir telefon numarası var ya da telefon rehberiniz de kayıtlı bir numara var ve bu telefon numarasına ait instagram hesabı var mı yok mu bu öğrenmek istiyorsunuz? Bu tür merak edilen sorulara aşağıdaki vereceğimiz ipuçları ile sizlere aktarmaya çalışacağız.

Daha önceki konularda Facebook da numara gizleme konusunda siz takipçilerimize bilgiler vermiştik, telefon numarasını Facebook da aramalara yazdığınız da kayıtlı ise kime ait olduğu çıkmaktaydı Facebook hesabını görebiliyordunuz fakat instagram da telefon numarasına ait instagram kullanıcı hesabı çıkmamaktadır.

TELEFON NUMARASINDAN İNSTAGRAM HESABI BULMA

İnstagram arama motoru kısmına telefon numarasını yazdığınız da herhangi bir arama sonucu vermemektedir. Peki Telefon numarasından instagram hesabı tespit etme var mı? Bazı özel işlemler yaparak bulmak mümkün olabilir.

Telefon kişiler listesinde kayıtlı ise ya da rehberde kayıtlı olmayan telefon numarası rehbere kayıt ediniz ve “https://www.instagram.com” adresi üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak Profil > Ayarlar > Kişileri Yönet adımlarından ya da “https://www.instagram.com/accounts/contact_history/ adresi üzerinden direk olarak gidebilirsiniz.

 

MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN

Uygulama üzerinden Ayarlar > Kişiler > telefon rehberindeki kişileri bu alanda size listeleyecektir. Buradan telefon rehberinde kayıtlı kişileri görebilirsiniz. Ayrıca arkadaşınız arkadaşları yani takip ettiğiniz takip ettiklerini de görebilirsiniz.

Burada gördüğünüz kişiler instagrama yüklenen telefon numaralarıdır bu kişiler instagram ile senkronize ederek kullanıcılar kişilerde ve size öner olarak uygulamada gelecektir.

Telefon numarasından instagram kullananları bulma konusunda ipuçları olarak bu şekilde sizlere bu bilgileri verebiliriz.

Bu konuyla ilgili olarak sorularınızı sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize yazarak sorabilir veya diğer instagram sorunları için instagram destek üzerinden iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın