Sponsorlu Bağlantılar

instagram da canlı yayına istek atamıyorum sorunu

3.831 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlerden gelen sorunlardan biride instagram canlı yayına katılma isteği atamıyorum konusunda sıklıkla gelmeye başladı.

İnstagram da yakın zamanda kullanılmaya başlayan yeni özelliklerden biri olan instagram canlı yayın özelliğinde katılımcılara davet göndererek canlı yayına alabilirsiniz veya canlı yayına katıldıysanız istek atmak suretiyle canlı yayına katılabilirsiniz.

Fakat bu uygulama özelliği her zaman stabil olarak çalışacak diye bir şey yok, bununla birlikte sorunları da beraberinde getirmektedir.

Bu sorunlardan biri de instagram canlı yayın sorunu bu sorunlar farklılık gösterebilir bunlar arasında instagram canlı yayına istek atma sorunudur. İstek butonu yok, istek atamıyorum, davet gönderiyorum gibi sorunlar oluşmaktadır.

İNSTAGRAM CANLI YAYIN İSTEK ATMA SORUNU

İnstagram istek gönderme sorunu herhangi bir hesapla alakalı olmayan durum söz konusudur. Bu instagram tarafından oluşan sorun, hata olarak görülmektedir.

Bunun için bizim tarafımızda yapacağımız bir işlem olarak söylemek mümkün değildir. Bunun için Android telefonlarda instagram uygulama önbellek temizliği yapınız. Uygulamada çoklu hesap ekli ise buradan çıkınız ve tekrar giriş sorun yaşadığınız hesaptan giriş yaparak deneyiniz.

Eğer hala sorun yaşanıyorsa instagram sorun bildir özelliğini kullanarak bu tür sorunları instagram tarafına iletebilirsiniz

İNSTAGRAM CANLI YAYINA İSTEK ATMA SORUNU

Diğer alternatif çözüm yolları olarak aşağıda vereceğimiz çözüm adımları ile sorunu düzeltme yoluna bakacağız.

Bunun için kullandığımız Apple ürünü İphone veya Android cihazlarda telefonun işletim sistemini güncellemek gerekecektir. Muhtemelen instagram canlı yayın istek butonu yok görünmüyorsa cihazın kendi işletim sistemini, yazılım güncellemesi yapınız.

Aşağıda konularda cihazların işletim sistemi nasıl güncellenir diğer makalemizde yardımcı olmaya çalışacağız.

İphone yazılım güncellemesi

Android yazılım güncelleme

Yukarıda verdiğimiz iki güncellemeyi kullandığınız telefonun markasında göre yapınız böylece instagram canlı yayın istek atma sorunu hala devam ediyorsa telefonun güncellemeleri sonrasında instagram uygulama güncellemesi yapınız.

İNSTAGRAM CANLI YAYINA İSTEK ATAMIYORUM

 

Yukarıda konumuzda instagram canlı yayın istek atılmıyor problemi nasıl çözülür, bununla alakalı olarak sorunu düzeltme, çözme yöntemleri vermeye çalıştık.

Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın altında yorumlardan bize ulaşabilir veya diğer tüm instagram ile alakalı olarak sorularınız için instagram yardım destek hattı sayfamızdan sorularınıza bize gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın