Otomatik Otopark Bariyeri Bft

  • 28 Eylül 2020
  • 214 kez görüntülendi.
Otomatik Otopark Bariyeri Bft

Otomatik otopark bariyeri Bft, sektörde sıklıkla tercih ediliyor. Bu alanda yapmış olduğu yatırımlarla bilinen markanın ürünleri farklı teknik özelliklere sahip.

Bft moovi bariyer serisi, Giotto bariyer serisi, Michelangelo bariyer serisi gibi farklı seriler ile geniş çaplı çözümler sunuyor.

Bu bariyer çeşitlerinin özelliklerine ise https://www.cozumarge.com.tr/otopark-bariyeri/ Çözüm Argenin resmi web sitesi aracılığıyla ulaşılabiliyor. Dilediğiniz her zaman kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik Otopark Bariyeri Bft

Genel olarak farklı bariyer markalarında olduğu gibi Bft serilerinin de açılış ve kapanış süreleri birbirinden farklı olabilmektedir. Özellikle de kol uzunluklarına bağlı olarak bu süre uzayabilir veya kısalabilir.

Şu şekilde söyleyebiliriz ki 1,5 saniye ile 8 saniye arasında açılı kapanabilen otopark bariyeri sistemlerine Çözüm arge aracılığıyla ulaşılabilmektedir. Çözüm arge otopark otomasyonları konusunda da aktif olarak hizmet sunan firmalar arasında yer almaktadır.

Otomatik otopark bariyerleri çok yönlü fayda sunan teknolojik ürünler arasında yer alır.

Frenleme özelliği, kapanma özelliği ayarlanabilir olan, sınırlayıcı emniyet switchleri bulunan, Ip 54 koruma sınıfı bulunan bariyer çeşitleri için Çözüm Arge resmi web sitesinde bulunan ilgili sayfayı sizler de ziyaret edebilirsiniz.

Konu ile ilgili görseller ve ilgili tüm açıklamalar sizler için özel olarak önermiş olduğumuz firmanın internet sitesinde detaylı olarak yer almaktadır.

Bft Otomatik Otopark Bariyeri Fiyatları Ne Kadar?

Bu sektörde bariyer arayışı içerisinde olan şahıslar, firmalar genellikle öncelikle fiyat bilgisi edinmek isteyebiliyor. Peki bft otomatik otopark bariyeri fiyatları ne kadar? Bu konuda bariyetin modeli, özellikleri son derece önem arz eden bir kriterdir.

Cozumarge.com.tr ‘de bulunan otopark bariyeri sayfasını ziyaret ederek Bft markasına ait bariyer çeşitlerini yakından inceleyebilirsiniz. Ve firma yetkilileri ile iletişime geçerek bariyer fiyatlarını detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Otoparklar için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alan bariyer sistemleri aslında çok yönlü bir fayda sağlıyor. Ki sağladığı faydalardan en çok bilineni de yetkisiz girişlerin önüne geçmek, daha kolay bir şekilde ücret tahsilatı yapmak.

Otoparklar içerisindeki düzeni sağlamak. Peki bu bariyer sistemleri sadece otoparklar için mi kullanılabilir? Elbette hayır. Siteler, istenilen farklı yerler, çeşitli giriş çıkış alanları gibi çok sayıda yerde bu sistemler kullanılabilmektedir.

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu