Hacimlerine Göre Karton Bardak Çeşitleri

  • 12 Ocak 2018
  • 1.042 kez görüntülendi.
Hacimlerine Göre Karton Bardak Çeşitleri

Hem evlerde hem işyerlerinde hayat kurtarıcı bir vazife gören kullan at ürünler günden güne yaygınlaşıyor. En çok tercih edilen kullan at ürünlerin başında da karton bardaklar gelmekte. Biz de firma olarak çeşitli şekillerde ve ebatlarda karton bardak üretimi yapmaktayız.

Tüketicilerin beklentilerine göre üretim şemamızı genişleterek her ihtiyaca uygun çözümler üretmek amacındayız. Bu amacı gerçekleştirirken de uluslar arası kalite standartlarını yakalamak için çabalıyoruz. Böylece atölyemizden çıkan her ürünü aynı seviyede tüketiciye sunma imkanına sahip oluyoruz.

Hacimlerine Göre Bardak Çeşitleri

Oz deyince çoğumuzun aklına dönemin efsanesi olan hapishane dizisi gelebilir. Ancak oz ibaresi aslında bir ölçü birimi olarak kullanılır. 1 oz yaklaşık olarak 30 mililitreye tekabül eder. Yani bir su bardağının yedide biridir.

O yüzden en çok tercih edilen ürün 7 oz karton bardak olarak karşımıza çıkmaktadır. Uluslar arası geçerliliği olan araştırmalara göre bir insanın tek seferde acil içecek ihtiyacını karşılayan miktar da aşağı yukarı bu kadardır. Bu yüzden içecek tüketimi için kullanılan kaplarda 200 ml olanların kullanımı çok yaygınlaşmıştır. Ayrıca bu kadarlık bir bardağın içi dolu iken taşıması da daha kolaydır.

Hem ergonomik hem de ihtiyaç karşılayan bir yapıya sahip olduğu için de kullan at ürünlerde en çok bu ölçüde olanlar üretilir.
Firma olarak üretim aşamasında en çok sayıya 7 oz kağıt bardak üretiminde ulaşmaktayız. Ancak daha farklı hacimsel ebatlarda da üretim yapma imkanımız bulunuyor. Kullan at ürünlerimizin üretiminde kullandığımız kalıplar oldukça farklı şekillerde tezahür edebilmektedir.

Kullanıcıların isteğine göre değişik hacimlerde üretim yapma imkanına sahibiz. Ayrıca sadece hacim olarak değil desen ve renk olarak da çeşitli şekillerde kullan at bardaklar üretmekteyiz.
Karton bardak üretim için kullanılan hammaddenin selüloz olması sebebi ile doğada geri dönüşümü olan bir üründür. Ayrıca plastik bardaklarda olduğu gibi içindeki asitli veya sıcak içeceklerle tepkimeye girme olasılığı yoktur. Bu içecekler plastik gibi karton maddeyi çözemez. Dolayısı ile insan sağlığı açısından da plastikten daha zararsızdır.

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu