En Şık Erkek Takım Elbise Modelleri

  • 12 Aralık 2018
  • 5.944 kez görüntülendi.
En Şık Erkek Takım Elbise Modelleri

En şık erkek takım elbise modelleri www.efor.com.tr kalitesiyle kapınıza geliyor. En trend erkek takım elbise modelleri için hemen siteyi ziyaret edin.

Takım Elbise

Takım elbise, geleneksel erkek kıyafetlerinin değişmeyen trendidir. Erkekte kişiliği yansıtan etkenlerden biridir. Erkekte bu gelenek devam etse de günümüzde farklı tarzlarda kullanıldığını söyleyebiliriz.

Günümüz modacıları, takım elbisenin geleneksel karakterini bozmadan, modern çağa uydurmak konusunda çok başarılılar. Günümüzde, takım elbise ile spor ayakkabıların bir arada kullanıldığına tanık olmaktayız.

Günümüz çağdaş modacılarının mantığı, şıklıkla rahatlığı bir arada kullanmak ve bunu moda trendine dönüştürmek. Bu konuda oldukça başarılı oldukları söylenebilir.

Takım elbise giymek erkeğin en avantajlı kıyafetlerinden biridir. Çünkü, takım elbisenin her zaman bir havası vardır ve giyen kişiye şıklık katar. Ancak, takım elbiseye bir karakter katmak, taşıyan kişi tarafından belirlenir. Kendi tarzını takım elbiseye katmak, şıklığın bütünlüğünü oluşturur. Her ne kadar bizim takım elbise olsa da genç kuşak bu geleneksel kıyafeti modern tarzda taşımak konusunda oldukça başarılı. Erkek giyim mağaza vitrinlerinde, son derece şık ve asil duran modellere rastlamak mümkün hale geldi. Üç düğmeli ceketten çizgili gömleğe, dar kesim pantolondan kravat iğnesine kadar klasik takım elbisenin modern çağı yalama da başarılı olduğu son derece ortada.

Erkek Takım Elbise

Gerek resmi özel günlerde gerekse günlük iş hayatında takım elbiseler en fazla tercih edilen erkek kıyafetleridir. Özel günlerde tercih edilen erkek takım elbise renkleri gri ve laciverttir. Günümüz modacıları, bilinen takım elbiselere modern çizgiler ekleyerek takım elbise şıklığını çağa uygun modellerle harmanlayarak yeni trendler oluşturmuşlardır. Son yıllarda en çok göze çarpan takım elbise modellerinde, ince ve kalın çizgileri büyük bir ustalıkla kullanmaktadırlar. Örneğin, takım elbisenin klasik rengi olan lacivert ve siyah gri çizgilerle çok şık hale getirilip sunulmaktadır.

Erkek takım elbiselerde klasik görüntüden uzaklaşmak için tercih edilmesi gereken kumaş, kalın kırçıllı kumaşlardır. Bu trend hem şıklığı hem de rahatlığı yansıtan kıyafetler olmakla birlikte kravat takmayı gerektirmediği için de günlük hayatta daha sık tercih edilmektedir. Kruvaze ve blazer ceketler de durum biraz daha farklıdır. Kruvaze ceketlerde düğmelerin iliklenmesi şık görünüm açısından son derece önemlidir. Ayrıca kruvaze ceketler, kilolu erkekleri olduğundan daha zayıf gösterirler.

Erkek Takım Elbise

Erkek takım elbisenin şıklığını belirleyenlerden biri de ceketlerdir. Son yıllarda erkek takım elbise trendleri farklı ceket modelleriyle dikkati çekmektedir. Bunlar tek düğmeli ceketlerden 3 düğmeli ceketlere kadar vitrinleri süslemektedir. Düz renkli takım elbiselerde ceketler genellikle iki ya da üç düğmelidir. Üç düğmeli ceketler, vücudu daha fazla sardığından, göbeği kamufle eder ve kişiyi uzun gösterir. En alt düğmenin açık bırakılması, erkekte takım elbise şıklığını öne çıkaran bir tarzdır.

Erkek giyim sektörünü belirleyen trendler, her geçen gün değişse de modacılar geleneksel tarzı koruyarak modern ve rahat kıyafet tasarımlarını geliştirmektedirler. Erkek takım elbise tercihlerinizi netleştirmek için ADEMOCUT.COM adresini ziyaret edebilirsiniz.

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu