Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarım Ekran Kartını Neden Görmüyor?

1.608 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarın mı var derdin var derler ya boşa demiyorlar , Bilgisayar sorunlardan biride Bilgisayarın Ekran kartını görmemesidir. Bu Hatalar Son yapılan güncellemelerden veya başka bir nedenler ile virüs girmesinden veya yüklenen başka bir sürücülerden kaynaklı olarak bu hatalara neden olabilir.

Bilgisayarınızda Win + R ile çalıştır penceresini açıyoruz ve devmgmt.msc komutu ile Aygıt Yöneticisine giriyoruz burada ” Görüntü Bağdaştırıcıları ” kısmında Ekran Kartı üzerine geliyoruz mousenin sağ tık özelliği ile ” Kaldır  ” diyerek Ekran Kartını Kaldırıyoruz.

ekran kartı sorunu

Daha sonra Bilgisayarımızı Yeniden Başlatıyoruz ve Ekran kartı ile ilgili olarak yapılacak temel kurallardan biri Ekran kartı sürücülerin resmi web sitesinden güncel driverlerini indirerek güncellemeniz olacaktır. Ekran kartının Cd’sinden yoksa sitesinden kartımızın marka ve modeline göre güncellemesini yapıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın