Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar için en iyi Bakım Programları

1.995 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günlük kullandığımız bilgisayarlar zaman ile yavaşlama başlar , gün geçtikçe performansı düşerek yavaşlar ve belli bir süre sonra kullanımı çileye dönüşür. Hiç bir şey yapmazsanız program yüklemezseniz bile girdiğiniz internet sitesi üzerinden dosyaları , resimleri bilgisayarınıza indirecek kayıt edecektir. Program yüklediğinizi düşünelim o zaman ise kayıt defterine ( regedit ) kayıtlarına yüzlerce kayıt oluşturacak bu zamanla bilgisayar her açılışta bir girdileri kontrol edeceği için zaman alacak ve yavaşlayacaktır.

Kaldırdığınız bir program kayıtları ise bu kayıt defteri üzerinde kalacak ve hantal bir yapı oluşturacaktır. Bu yüzden bilgisayarınızı sık sık bakım yapmanız icap edebilir. Bilgisayarınıza bakım yaptıkça iyi sonuçlar , hız ve performans elde edebilirsiniz.

Bu konumuzda sizlere derlediğim bilgisayar bakım programlarını toplayarak hangi program ile neler yapabilirsiniz bunlar ile ilgili olarak bilgi vereceğim. yani bilgisayar için olması gereken programları kısa tavsiye edeceğim.

pc bakım onarım

En iyi Bakım & Onarım Programları ;

Ccleaner Programı ;

Bilgisayarda bulunması gerekli programlardan biri olan ccleaner ile gereksiz tüm dosyaları bulup silmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca kayıt defterinde bulunan çöp girdi , kayıtları bulup silecektir .Sistemi hızlı bir şekilde optimize etmeyen yarayan son derece kullanışlı programdır. Bununla beraber program kaldır özelliği ile geride çöp dosyaları da temizleyerek çözüm sağlar.

Advanced System Care ;

Bilgisayar bakımı ve Bilgisayar hızlandırma konusunda alanında başarılı bir programdır. Hantal bilgisayarınıza can suyu verecek olan bu program bilgisayarınızı ayağa kaldıracaktır. kayıt defteri hatalarını ve sistem optimizasyon konusunda kullanabileceğiniz bir programdır.

Defragger ;

bilgisayara kayıt ettiğiniz bilgiler boş alanlara yazılacağı için buradan bilgi almak harddisk yorduğu için bu bilgilerin birleştirilmesi gerekmektedir. Bunun için disk birleştirme programı için en iyi programlardan biride Defragger programıdır. Alanında başarı olan program ile diğer programlara göre sadece dosya birleştirme özelliğini de sağlayan güzel bir programdır.

Defrag Nasıl Yapılır?

Auslogics BoostSpeed ;

Bilgisayarınız yavaşladı diye düşünüyorsanız bu program tam size göre , açılışta bilgisayarınızı hızlandırmak için ideal bir program olarak size tavsiye edebilirim.  Çalışma prensibi olarak açılışta kayıt defterini bilgisayarımız olduğu için kayıt defterini düzenler temizler böylece hızlı , çabuk bir şekilde bilgisayarın açılmasını sağlar.

Acronis true image ;

Aslında bu acronis bir yedekleme ve disk kopyalama ve alınan yedek ile geriye kurtarma programı için ideal bir programdır. Aldığınız sistem yedeği ile bilgisayarınızın başına gelebilecek sorunlar , çökmelerden dolayı kolaylık geri yüklemek suretiyle geri eski haline alabilirsiniz. Daha önceden hazırladığım yazılarımdan nasıl kullanıldığını inceleyebilirsiniz. Acronis ile Yedek Nasıl Alınır?

Microsoft Fix İt ;

Microsoft software tarafından üretilmiş ücretsiz ve işletim sistemi üzerinde oluşan sorunları çözümlemek için geliştirilmiş bir yazılımdır. Genel olarak update yani güncellemelerden kaynaklanmış hataları düzenlemek için , manuel veya otomatik olarak sistem sorunlarını çözebileceğiniz son derece güzel önerilebilecek bir programdır.

 

Wise Care 365 ;

Bu programda diğer programlar gibi kayıt defterini , diğer sistem araçlarını en performanslı bir hale getirmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Arama Tags & Etiket ;

sistem optimizasyon nasıl yapılır , sistem optimizasyon , sistem bakım programları , en iyi bilgisayar onarma , tavsiye sistem bakım yazılımı , sistem bakım programı 2016 , bilgisayar onarım programı 2017 , hani program daha iyi , en iyi sistem bakım programları , sistem bakım önerisi , pc hızlandırma , pc bakım , pc onarım , computer maintenance , system optimization

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın