Sponsorlu Bağlantılar

SnapChat Kullanıcı Adı Nasıl Değişir?

4.875 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanların en popüler mobil app uygulaması olan SnapChat ile fotoğraf ve video çekebildikleri ve bu çektiği materyalleri kısa bir süreliğine paylaştıkları ekran görüntüsü çektiğinde karşı tarafa bilgi veren bir mobil uygulama diyebiliriz.

Snapchat üyelik

Snapchat kullanıcı adı değiştirme konusu üzerinde sizlerden gelen sorulara cevap vermek istersek. Snapchat hesabı oluştururken oluşturduğunuz ilk isim veya nick ile açtığınızda bu hesabı kapatana kadar bu hesap adını kullanabilirsiniz.

Yani sonradan snapchat kullanıcı adı değiştiremezsiniz . Bu nedenler internet üzerinden yayınlanan snapchat kullanıcı adı değiştirme hilesi gibi yazılara pek itibar etmemenizi tavsiye ederim. Değiştirmek istediğiniz bir snapchat adı için yeni bir hesap oluşturmanız gerekecektir.

SnapChat Hesabı Nasıl Silinir? 

Arama Tags & Etiket ;

snapchat adını değiştirme , snapchat kullanıcı adı nasıl değişir , snapchat nick değiştirme , snapchat farklı bir isim girme , snap adı değiştirme, takma isim değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın