Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} amtlib.dll Hatası

5.359 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar sorunlarının başında dll hataları gelmektedir. Dll hataları genelde virüsler nedeni veya diğer sistem sorunları nedeni ile dll sorunları yaşanmaktadır. Bu sorunların diğeri de “amtlib.dll” hatasıdır.

Bilgisayarda bir program açarken veya bir oyuna girerken dll eksik veya hatalı gibi uyarı penceresinde ikaz vererek sizin program girmenizi engellemekte ve uygulamalar açılmamaktadır. Şimdi amtlib.dll sorunu nasıl çözülecek , çözüm yolları nelerdir amtlib.dll indir mek için adresi ile birlikte vereceğim.

amtlib.dll nasıl çözülür?

Windows 10 , Windows 8 , Windows 7 işletim sistemlerinde yaşanan sorunların çözüm yolu genelde aynıdır . sadece indireceğiniz amtlib.dll dosyası işletim sistemi 32 veya 64 bit işletim sistemine göre indireceksiniz. indirme link adresi “http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?amtlib” adresinden download edebilirsiniz.

Bilgisayara indirdiğiniz dosyayı şimdi aşağıda bulunan işletim sistemine göre dosya içine açacaksınız. Adımları izleyerek uygulayınız.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 amtlib.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz. Bu sorunu çözüm yolu olarak bunu deneyebilirsiniz. Genel olan çözüm yolu budur.

Arama Tags & Etiket ;

amtlib.dll indir , amtlib.dll nasıl çözülür , amtlib.dll windows 10 , amtlib.dll windows 7 , amtlib.dll hatası nasıl çözülür , amtlib.dll sorunu , amtlib.dll problem , amtlib.dll error

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüm} amtlib.dll Hatası (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Bilgisayara indirdiğiniz dosyayı şimdi aşağıda bulunan işletim sistemine göre dosya içine açacaksınız

    Ne açacağız allasen. İndirilen programda search for dll files diyor???????

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın