Sponsorlu Bağlantılar

Baymak Kombi Bakımı Yaptıran Kazanıyor

748 views
Sponsorlu Bağlantılar

21 yılı aşkın süredir çalışmalarına kesintisiz devam eden Baymak Servisi “https://baymakservisi.net/” her daim siz Baymak kombi ve klima kullanıcılarının yanında olmuştur. Hizmetleri kapsamında önceliği müşteri memnuniyeti başta olmak üzere kaliteli, hızlı ve garantili servis imkanı sunarak bu zamana kadar gelmeyi başarmıştır. Baymak Klima yada Baymak kombinin montaj işlemi gibi her türlü merak ettiğini,z soruların cevaplarını firmamız tarafından bulabilirsiniz. Geniş hizmet ağı ile müşterilerinin her türlü kombi ve klima arızalarında yanında olmuş ve ekonomik fiyatlarla sizlere servis imkanı sunarak çalışmalarına devam etmektedir. Uzman teknik personeli ve deneyimli çağrı merkezi çalışanlarıyla günün her saati sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Kendini devamlı yenileyen Baymak Servis, değişimi yaptığı parçalara 1 yıl garanti vererek aynı parçanın arızalanması durumunda sizlerden ücret talep etmeyerek sağladığı kolaylıklarla her zaman ileriyi düşünerek hareket etmektedir.

baymak servisi-reklam-tanıtım

Baymak yenilikçi ve ilklerin servisi olan Baymak Servisi yine siz kombi kullanıcıları için yepyeni bir kampanyayla karşınızda. Kampanyamız kapsamında petek temizliği+ bakım veya gaz alarm cihazı+ bakım olarak bizlere başvurmanız halinde sizlerden bakım ücreti talep etmiyoruz. Hala kombi bakımlarını yaptırmamış iseniz, toplu kampanyamızdan da yararlanabilirsiniz. Toplu bakım kampanyamız 5 ve 10 arası kombi bakımlarında %30 10 ve 50 arası kombiler için%35, 50 ve üzeri kombi bakımlarda ise %40 oranında indirimlerimiz söz konusudur. Kombi bakımı bilindiği gibi düzenli aralıklarla yapılması gerekir. Her yıl bakımı yapılan bir kombiden daha iyi randıman alır ve olası arızaların önüne geçmiş olursunuz. Sizler için oluşturduğumuz Vip Servis Hizmetimizden bahsedelim. Vip Servis Hizmeti aynı gün servis olanaklarımızdan faydalanmak isteyen kullanıcılar iki servis bedeli ödemek şartıyla bu hizmetimizden yararlanabilecekler. Ayrıca 3 yıl içerisinde kullanıcıların tekrardan bizlere başvuru yapmaları halinde ikinci bir servis ücreti talep edilmeyecektir. Fakat bu uygulama bir kereye mahsus olmak şartıyla geçerlidir.

Kampanyamız dahilinde merak ettiklerinizi ve daha detaylı bilgi için www.baymakservisi.net adresinden olduğu gibi Baymak Çağrı Merkezi Telefonu üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz. Günün her saati bizleri arayarak Baymak kombi veya klimanızla ilgili tüm problemleri bildirebilir, yerinde servis imkanlarımızdan faydalanarak kaliteli ve garantili servisimizden yararlanabilirsiniz. Uzman teknik kadromuzla her zaman yanınızda olup hızlı ve garantili çözümler sunarak hayatınızı kolaylaştırmaktayız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın