Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da Anıt Hesap Nasıl Yapılır

1.221 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da bir kullanıcı vefat etmiş ve bu hesabını anıtlaştırmak istiyorsanız , bunun nasıl oluşturulduğu hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Dünyaca ünlü ve bir o kadar’da popüler sosyal ağ olan İnstagram’da vefat eden bir kişinin hesabını nasıl anıtlaştırılması hakkında aşağıdaki açıklamalar yardımcı olacaktır.

İnstagram Hesabı Anıtlaştırma

Birinci derece’den yakın akrabaların yapabileceği ve instagram’dan hesabı kaldırmasını instagram tarafına bildirebilirsiniz. geçerli ve uygun bir talep alındığında vefat eden kişinin hesabını anıtlaştıra bilirsiniz. Bunun için talep formunu “https://help.instagram.com/contact/452224988254813” doldurmanız gerekecektir.

instagram anıt hesap

 

 

Bu formu doldurmanız gerekecek.  vefat kişinin eğer hesabı kaldırmak istiyorsanız , bunun için birinci dereceden akraba olmanız gerekecektir. Vefat edenin doğum belgesi , Vefat eden kişinin ölüm belgesi ve yakınlık derecesini belirten varislerin mirasçıların yasal mahkeme belgesi gerekecektir. Vefat eden kişinin hesabını kaldırılması için ise buradaki formu doldurmanız gerekecektir. “https://help.instagram.com/contact/1474899482730688” link kullanın.

Anıt Hesaplarda Ne olur?

Anıtlaşmış hesaplara giriş yapamazsınız , bu tür hesaplarda hiç bir değişiklik yapılmaz , yorumlar , beğeniler bunlar bu değişikliğe dahildir. vefat eden kişiye  direct mesaj ve video gönderimi yapılabilmektedir. Daha önceden paylaşılan resimler kalıcıdır ve takipçileri bunları görebilir.

Arama Tags & Etiket ;

instagram memorial  account , instagram anıt hesap , instagram anıtlaştırma , instagram vefat eden kişiler , instagram hesap varisi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın