Sponsorlu Bağlantılar

4A emekli ödeme bilgileri

1.002 views
Sponsorlu Bağlantılar

E-devlet sistemi 2008 yılından itibaren hayatımıza yavaş yavaş girmeye başladı. Bu hizmet sayesinde artık devlet kurum işlemlerinin hepsinde olduğu gibi SGK işlemlerinde de oldukça büyük bir kolaylıklar sağlandı. Emekli vatandaşlarımızın uzun saatler boyunca Sosyal Güvenlik Kurumunda sıra beklemelerine son veren bu önemli hizmet ile, 4A emekli ödeme bilgileri sorgulama ve bağkur hizmet dökümü işlemi için bilgisayar başına geçmeleri yeterli olacak. Daha önce PTT şubelerinden 2TL ücret karşılığında alınan E-Devlet şifresi ile e devlet giriş yaparak internet üzerinden 4A emekli ödeme bilgileri kolaylıkla sorgulanabilmektedir.

 

E-devlet şifresini kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra öncelikle açılan ana ekrandaki üst kısımda yer alan e-hizmetler sayfasına girilmelidir. Ardından bu sayfa içinde bulunan devlet kurumlarının tüm online hizmetlerinin listesini görebilirsiniz. Daha sonra bu sayfa içerisinde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu online hizmet uygulamalarına girilip 4A emekli ödeme bilgileri seçeneği seçilip giriş yapılır. Bu sayfa sayesinde güncel emekli ödeme bilgilerine ulaşalabilirsiniz. Bu bilgilerin bulunduğu sayfa Sosyal Güvenlik Kurumu’nun güncel veritaban sisteminden aktarıldığı için en güncel emekli bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden 4A Emekli Ödeme Bilgilerini Sorgulamanız için linke tıklayınız; http://www.edevletssk.org/e-devlet-emekli-maasi-sorgulama.html

Arama Tags & Etiket ;

bağkur hizmet dökümünü nasıl sorgulanır , bağkur hizmet dökümü sorgulama , emekli maaş sorgulaması ,

4A hizmet dökümü sorgula , 4A hizmet dökümü , skk hizmet dökümü

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın