Sponsorlu Bağlantılar

sefayilmaz.net ile En iyi bilgi Paylaşımı

254 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kişisel İnternet siteleri veya blog sayfalar insanların vazgeçilmeyen alışkanlıklar arasında yer almaktadır. Çoğu zaman blog tarzında açılan web siteleri , insanların direkt olarak paylaşımlarını yapabildiği medya araçlarının başında yer alıyor. Zamanımızda internet teknolojisinin hızla ilerlediği şu zamanda , kişisel paylaşımlar, aynı zaman da bireylere odaklı medya özelliğini yansıtıyor. Klasik haber siteleri, teknoloji dayalı ağlar veya media videoların vermiş olduğu hizmetlerden ziyade, daha samimi ve sıcak içerik paylaşımların yapıldığı Bireysel , kişisel internet siteleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Para kazanma amaçlı , kar amacı gütmeden yapılan bilgi paylaşımlarda, verilen bilgilerin yanı sıra üslup olarak anlatımlarda kullanılan dil ve samimiyet, insanların hoşuna gider özelliklerden biri diyebiliriz.  Bunun doğurduğu sonucunda ise geniş bir bilgi yelpaze ortaya çıkıyor ve kitlesel takipler başlıyor. Bunlardan bir tanesi de Sefa Yılmaz tarafından oluşturulmuş ve kendi adı ile oluşturulmuş İnternet ağıdır. Bununla birlikte Öncelikle Sefa Yılmaz kimdir? Bu sorunun hemen cevabını verecek olalım ve daha sonra ise kendi İnternet ağında ne gibi paylaşımlar yaptığına bakalım.

sefa yılmaz logo

Kimdir;

Sefa Yılmaz “http://www.sefayilmaz.net”  , 14 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş ve eğitimini aynı il’de İstanbul’da tamamlamıştır. İstanbul’da eğitim veren Aydın Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden 2010 yılında mezun olan Sefa Yılmaz, İşletme Bölümü eğitimine halen devam etmektedir. ilk İnternet ile tanışıklığı uzun bir zamana dayanan ve özellikle bilgisayar programcılığı alanında yaptığı paylaşımlarla sosyal medya üzerinde tanınan Sefa Yılmaz, projeleri ve fikirleri ile adından sıkça bahsettirmiş bir girişimcidir. Sefayilmaz.net adıyla internet üzerinde faaliyet gösteren Yılmaz, uzun bilgi birikimi ve paylaşımlarını da yine bu adres üzerinden sürdürmektedir.

Sefayilmaz.net adresinde neler var?

Kişisel internet sitesi sloganı ile İnternet yayın hayatına devam eden Sefayilmaz.net adresinde Teknoloji, Sosyal Medya ve genel paylaşımların bulunması öne çıkmaktadır. Kendi alanında son derece uzman olan ve yaptığı paylaşımlar kitleler tarafından takip edilen ve beğenilen Sefa Yılmaz, kişisel internet sitesinde birden fazla kategori de paylaşımlarını devam etmektedir.

Siteye ziyaretinde sade ve kullanıcı dostu bir ara yüzün kullanıldığı gözden kaçmıyor . Yılmaz’ın kişisel biyografisinin yanı sıra iletişim bilgileri ve sosyal medya “http://www.sefayilmaz.net” hesaplarının da bulunduğu internet sitesinde, teknoloji, webmaster, wordpress, eğlence, genel, resimler, videolar ve sosyal medya kategorileri yer alıyor. Bilgi dolu makalelerin, Maksimum kaliteli görseller ile desteklendiği sefayilmaz.net adresinde ziyaretçilerin kolay ulaşabilmesi ve yorum bırakabilmesi amaçlanmış. Kullanıcı dostu ara yüze sahip olan sefayilmaz.net adresine mobil cihazlar ile de kolaylıkla ulaşabilmek mümkün. Kaliteli ve özgün içeriklerin, kaliteli görsel ve samimi bir dil veya ifade ile desteklenmesi sonucu ortaya çıkan Sefayilmaz.net adresinde aradığınız bilgilere kolaylıkla ulaşmanız mümkün. Nitekim yazarın kullanmış olduğu ifadeler, kurduğu kelimeler herkesin kolaylıkla anlayabileceği bir üsluba sahip olduğundan tercih edilir konuma geliyor.

Bunun haricinde yazarın sosyal medya hesapları ile ziyaretçilerle sürekli iletişimde kalması da dikkat çeken ayrıntıların başında yer alıyor. Günümüzün en önemli haber alma ağı konumunda ki internet üzerinde, kişisel paylaşımlara ve kişisel yorumlara önem veriyorsanız birden fazla kategoride Sefa Yılmaz’ın paylaşımlarını takip edebilirsiniz.

Sefa YILMAZ

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın