Sponsorlu Bağlantılar

Fiziksel Yazıları Dijital Ortama Nasıl Aktarılır ?

1.608 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kağıt’da el yazılı  bir metin , telefon numaralarını , dijital bir ortama bir excel , word nasıl aktarılır bununla ilgili olarak program veya yöntem var mı? bununla ilgili olarak sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağım.

bir kağıt’daki yazıları tarayıcı ile tarattığınız’da gif , png , jpg veya pdf uzantılı olarak dijital bir metne dönüştürebilirsiniz. Fakat kağıt üzerinde telefon numara veya isimleri bir excel ortamına aktarmak için değişik programlar aracılığı aktarmanız mümkün olacaktır.

finereader programı ile optik karakter tanıma programı çalışma prensibi olarak , taranan resim , fotoğrafları , pdf dosyalarını Microsoft Word , Microsoft Excel , Powerpoint , Text Format  dosyaları gibi düzenlemenizi sağlamaktadır.

Belge içeriklerini tekrar kullanmanıza imkan verir , daha gelişmiş ve verimli arşivleme yapmanızı sağlamaktadır.

Arama Tags & Etiket ;

finereader programı , finereader çevirici , yazıları excel aktar , sayıları excel aktar , isimleri word aktarma , excel nasıl çevirilir

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın