no1techblog.blogspot.com Yönlendirme Sayfasından Nasıl Kurtulurum ( Resimli )

Bu Yönlendirme sayfasını Silmek için için ilk önce ;

CTRL + ALT + DELETE  Tuşlarını birlikte basarak Yönetici Penceresini Açıyoruz .  yada Win + R tuşlarına Basarak çalıştır penceresine taskmgr  komutunu yazarakda açabiliriz.

 

işlemler sekmesine giriyoruz.  no1techblog.exe  olan çalışan programı bulup sonlandırıoruz.  Daha Sonra Aşağıdaki listenmiş Dosya ve klsörü bulup silmeniz gerekecek.

 

Bu Dosyaları sildikden sonra  AdwCleaner Programını indir , Bu program bilgisayarınıza kurunuz .

adwcleaner scanner virus

 

İndirdiğiniz bu programı açtıkdan sonra Scan ile taratınız. Daha linkler listelenecek ;

adwcleaner scanner

 

Listelenecek girdilerin  no1techblog ile ilgili kayıtlarını bulun ve işaretleyerek Clean ile siliniz. Bilgisayarımız reset istiyecektir. bilgisayarı yeniden başlatarak açınız.

 

Daha sonra Masaüstündeki Web Tarayıcıların explorer-choreme – mozilla gibi tarayıcıların Özellikler bölümüne girerek Hedef uzantılarını “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe”   olacak şekilde düzenleyiniz.

 

http://www.no1techblog.blogspot.com   yazılı yeri siliniz. Daha Sonra Tarayıcılarınız Anasayfalarını www.google.com olarak düzenleyiniz. Bu sayfadan kurtulmuş olacaksınız.

 

 

 

 

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın