Fwdservice.com Yönlendirme sayfasından Kurtulma Resimli Anlatım

Bu Yazımda sizlere Fwdservice.com Yönlenidrme sayfasından Nasıl kaldırılır bundan bahsetmek istiyorum. Genelde Bu yönlendirme sayfaları free yani ücretsiz dowblond ettiğiniz programlardan bulaşırlar.

Kullanmış olduğunuz web tarayıcıların Ana sayfa ayarlarını değiştirerek kendi sitesini yaparak bu tarayıcıları açtığınızda bu sayfalara yönlendirilir.

bu yönlendirme ile hitlerini artırırlar ve reklamlar sayesinde para kazanmaya başlarlar.  Bu yönlendirmeler her sayfayı açıtınızda gerçekleşeceği için canınızı sıkmaya başlarlar.

Peki Bu yönlendirme sayfasını nasıl kaldırabilirim ? Bu sayfayı kaldırmak için ilk önce Registry kayıtlarını temizlemek lazım bunun için ilk ;

Win Tuşu + R tuşlarına basarak Çalıştır penceresini açalım bu pencereye Regedit komutunu yazalım .

 

Regedit Komutunu Yazarak Registry Kayıt Defterini açıyoruz. Açılan Bu kayıt defterine  CTRL + F tuşlarına basarak BUL penceresini açıyoruz.

ve Buraya Fwdservice.com yazarak aratıyoruz.

Fwdservice.com kayıt defterinde aratılan bu sayfa ismini gelen tüm girlerde siliyoruz. hiç bir Fwdservice.com kalmıyacak şekilde aratarak siliyoruz.

Kayıt defterini temizlediğimizden emin oldukdan sonra burayı kaatıyoruz.

 

Bu adımı Geçtikden sonra Masaüstünde bulunan Web tarayıcıların yani google chrome-mozilla-İ.explorer kısayollarının üzerine teker teker girerek Özellikler bölümünden Hedef yolunu temizliyeceğiz.

Bu kısımda uzantı “C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe” şekilde olacak. yani sayfa ismini varda kaldırıyoruz.

Burayı da temizledikden sonra  Tarayıcıların Ayarlar kısmından  Anasayfayı istediğiniz bir siteye ayarlayın  ben genelde google olarak yapıyorum.

[button color=” orange” link=”http://ademocut.com/bilgisayar-internet-ana-sayfasini-nasil-degistirebilirim-video-adem-ocut/” target=””]Ana Sayfa Nasıl Değişir Burdan Bakabilirsiniz [/button]

 

Bu şekilde Yönlendirme sayfasından Kurtulmuş olabilirsiniz.

 

 

Diğer Konu ve ipuçlarını Gezmeden çıkmayın Mutlaka işinize yarıyan ipuçları vardır.

facebook begen

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın