Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Surftastic Açılır Reklam Virüs Kaldırma (Resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın İnternet Tarayıcılarını etkileyen bu Surftastic pop-up Virüsünü AdwCleaner ile temizlemeye çalışacağız. Bu gibi açılır reklam sayfaları genelde bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yazılımlar vea ücretsiz sayfalar aracılığı ile bulaşarak internet yarayıcıların yapısını değiştirler.

Şimdi Gelelim bilgisayarımıza bulaşan bu reklam pop-up nasıl kaldırıcağız. Bir kaç metod var bunları deneyelim.

Başta dediğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner Programını indirelim.

adwcleaner scanner virus

 

Bilgisayarımıza indirdiğimiz adwcleaner programını çalıştırmadan önce çalışan tüm programları kapatıyoruz ve adwclenaer programını çalıştırıyoruz ve Scan Butonu bilgisayarımızı taratıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarımızı tarattıkdan sonra Surftastic ile ilgli zararlı girdileri işaretleyip siliyoruz. Bilgisayarımız daha sonra kendini resetliyerek yeniden başlıyacaktır.

Daha Bilgisayarımızdaki İnternet Tarayıcıları Resetliyoruz Bunun Nasıl yapıldığını Aşağıdaki butonlardan sayfasına gidebilirsiniz.

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/internet-explorer-ayarlarini-sifirlama-nasil-yapilir/” target=””]Explorer Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/mozilla-firefox-tarayici-nerden-resetlenir/” target=””]Mozilla Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/google-chrome-ayarlarini-pratik-sekilde-eski-haline-getirin/” target=””]Chrome Nasıl resetlenir Burdan[/button]

Bilgisayarımızda yüklü internet tarayıcıları resetledikden sonra bilgisayarımızı yeniden başlatabiliriz.

2- Adım : 

Bilgisayarımıza Junkware Programını indiriyoruz Bilgisayarımıza indirdiğimiz bu program ile Bilgisayarımızı bir aramadan geçiyoruz.

junkware kaldırma

 

Bilgisayarımızda bu programla taratarak bilgisayarımızı resetliyerek yeniden başlatıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın