[Çözüldü] Search.ueep.com Sitesini Kaldırma (Resimli)

Bu Sahte Arama motorlarını bilgisayarımıza AdwCleaner Programını bilgisayarımıza kurarak kaldırmadan önce bu sahte arama motorlarının bilgisayarımıza Ücretsiz ve Demo yazılımlar aracılığı ile bulaşırlar ve Web Browserlerin yapısını ve ana sayfalarını değiştirerek sizi bu sahte arama motorlarını kullanmanızı zorlarlar.

Başta Dediğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner Programı kurarak başlıyoruz. bu programı kurdukdan sonra bilgisayarımızda çalışan hiç bir program kalmasın hepsini kapatınız.

adwcleaner scanner virus

 

Scan Butonu Bilgisayarımızı taratmaya başlıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarımızı tarattıkdan sonra Search.ueep.com ile ilgili gelen tüm Girdileri İşaretleyip CLEAN butonu ile siliyoruz.

Bu Girdileri sildikden sonra Bilgisayarımıza Reset Atarak Yeniden Başlatıyoruz.

Daha Sonra Bilgisayarımız yeniden başlattıkdan sonra Masa Üstündeki Yandex-Mozilla-Explorer-Chrome var olan tarayıcılarımızın Özellikler Bölümüne Giriyoruz.

search ueep com sayfasını kaldırma

 

Yukardaki resimdeki Görüldüğü gibi Tarayıcılarımızdaki Hedef yazan yerdeki http://www.search.ueep.com uzantısını siliyoruz.

Bu işlemide yaptıkdan sonra eğerki web Browserlerin Ana Sayfaları www.search.ueep.com ise bunuda istediğiniz bir sayfaya değiştiriniz. bu şekilde kurtuluş olacaksınız.

Program kurmadan Bu Siteden Kurtulma ; 

aramasayfam için Hazırladığım bu videoyu izliyerek aynen aramasayfam yerlerini search.ueep olarak değiştirerek ygulayabilirsiniz metod aynısıdır.

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın