Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] go.speedbit.com sayfası nasıl kaldırılır

609 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan bu go.speedbit.com sitesini AdwCleaner Programını bilgisayarımıza kurarak kaldıracağız. Bu Programı kurmadan önce bilgisayarımıza nasıl bulaşır ondan bahsetmek istiyorum.
Bilgisayarımıza install ettiğimiz Demo ve Ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak web tarayıcıların yapılarını değiştirerek sizi bu sahte arama motorlarını kullanmanızı zorlarlar bu sahte arama motorları bilgisayarlarınızı zamanla yavaşlatır.
şimdi Gelelim Bilgisayarımıza “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden indirip kuralım. bilgisayarımıza kurduk dan sonra çalışan tüm programları kapatarak AdwCleaner programını çalıştıralım.

adwcleaner scanner virus

 

Scan Butonu ile  bilgisayarımızı taratalım. Belli bir süre bilgisayarımızı tarayacaktır.

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarımızı taradık dan sonra Go.Speedbit.com ile ilgili tüm girdileri işaretliyoruz ve CLEAN butonu ile Siliyoruz.

Bilgisayarımızı yeniden Başlatıyoruz.

Bilgisayarımızı Yeniden Başlattık dan sonra Masa Üstündeki Web Tarayıcıların Yandex-Chrome-Mozilla-Explorer varsa bunların Özellikler Bölümüne giriyoruz.

go speedbit sayfasını kaldırma - remove go speedbit

 

Resimde görüldüğü gibi işaretli olan Hedef Url’deki “http://www.go.speedbit.com url kaldırıyoruz.

Bu işlemi de yaptık dan sonra buradan çıkıyoruz. en son olarak web browser tarayıcıların Ana Sayfa’larında go.speedbit.com ise bunu google yada istediğiniz bir siteye düzenlemeniz olacaktır bu şekilde soru aşmış olacaksınız.

 

Program Kurmadan Kaldırma ; 

aramasayfam sitesi için hazırladığım bu video aynı go.speedbit sitesi için uyarlayabilirsiniz. sadece yapmanız gereken aramasayfam yerine go.speedbit olarak değiştirmeniz.

Arama Tags & Etiket;

go.speedbit.com kaldırma, go.speedbit.com kurtulma, remove go.speedbit.com, go.speedbit.com chrome, go.speedbit.com virüs

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın