Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] search.ueep.com Nasıl Silinir?

260 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Sahte Arama motorlarını bilgisayarımıza AdwCleaner Programını bilgisayarımıza kurarak kaldırmadan önce bu sahte arama motorlarının bilgisayarımıza Ücretsiz ve Demo yazılımlar aracılığı ile bulaşırlar ve Web Browserlerin yapısını ve ana sayfalarını değiştirerek sizi bu sahte arama motorlarını kullanmanızı zorlarlar.

Başta Dediğimiz gibi bilgisayarımıza “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden kurarak başlıyoruz. bu programı kurduk dan sonra bilgisayarımızda çalışan hiç bir program kalmasın hepsini kapatınız.

adwcleaner scanner virus

 

Scan Butonu Bilgisayarımızı taratmaya başlıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra Search.ueep.com ile ilgili gelen tüm Girdileri İşaretleyip CLEAN butonu ile siliyoruz.

Bu Girdileri sildik den sonra Bilgisayarımıza Reset Atarak Yeniden Başlatıyoruz. Daha Sonra Bilgisayarımız yeniden başlattık dan sonra Masa Üstündeki Yandex-Mozilla-Explorer-Chrome var olan tarayıcılarımızın Özellikler Bölümüne Giriyoruz.

search ueep com sayfasını kaldırma

 

Yukarıdaki resimdeki Görüldüğü gibi Tarayıcılarımızdaki Hedef yazan yerdeki http://www.search.ueep.com uzantısını siliyoruz.

Bu işlemide yaptıkdan sonra eğerki web Browserlerin Ana Sayfaları www.search.ueep.com ise bunuda istediğiniz bir sayfaya değiştiriniz. bu şekilde kurtuluş olacaksınız.

Program kurmadan Bu Siteden Kurtulma ; 

aramasayfam için Hazırladığım bu videoyu izliyerek aynen aramasayfam yerlerini search.ueep olarak değiştirerek ygulayabilirsiniz metod aynısıdır.

Arama Tags & Etiket;

search.ueep.com kaldırma, search.ueep.com temizleme, search.ueep.com virüs , remove search.ueep.com , search.ueep.com chrome , search.ueep.com virüs

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın