Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Ads Clever Reklam Sayfasını Kaldırma Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan bu açılır reklam sayfasını AdwCleaner ve JunkWare programları ile kaldırmayı deneyeceğiz. Bu işleme başlamadan önce biraz bu konudan bahsetmek istiyorum.

Bilgisayarınıza indirdiğiniz ücretsiz yada demo yazılımlar aracılığı ile yada girmiş olduğunuz bir siteden zorla indirmenizi isteyen bu uygulamadan bulaşarak online alış veriş sitelerine yada sosyal sitelere girerken karşınıza çıkan bu reklam sayfaları sizi zorla bu reklamları kullanarak kullanmanızı zorlarlar.

Şimdi Gelelim Bu reklam sayfasını nasıl Kaldıracağız ?

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır  bu adımları izleyerek bilgisayarda yüklü programları bakıyoruz burada Ads Clever ile ile ilgili programlar varsa bunları kaldırıyoruz. birde göze çarpan bilinmeyen programları internetden araştırarak ne olduğunu bilmediğiniz programları kaldırınız.

Daha Bilgisayarımızın İnternet Tarayıcılarını eklentilerinde bilinmeyen eklentiler varsa bunları kaldırınız. Yada Tarayıcılarınızı sıfırlayınız. Tarayıcıların nasıl Sıfırlandığını aşağıda Konu başlıklarından öğrene bilirsiniz.

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/internet-explorer-ayarlarini-sifirlama-nasil-yapilir/” target=””]Explorer Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/mozilla-firefox-tarayici-nerden-resetlenir/” target=””]Mozilla Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/google-chrome-ayarlarini-pratik-sekilde-eski-haline-getirin/” target=””]Chrome Nasıl resetlenir Burdan[/button]

 

Sonraki Adımda Bilgisayarımıza konu başında dediğimiz gibi AdwCleaner Programı indiriyoruz.

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarımızı adwCleaner programı ile taratıyoruz. Ads Clever ile ilgili zararli girdileri işaretleyerek siliyoruz.

[button color=”green” link=”http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” target=””]AdwClaner İndir[/button]

 

Bilgisayarımız yeniden başlayınca Bilgsayarımızı Birde Junkware programı ile taratıyoruz.

[button color=”green” link=”http://www.gezginler.net/indir/junkware-removal-tool.html” target=””]JunkWare İndir[/button]

Bu işlemleri yaptığınızda düzelmesi Gerekmektedir. Eğerki Düzelme olmaz ise Güvenli Mode ‘da Malwarebyte programı ile taratınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın