Sponsorlu Bağlantılar

web sitesinde ne kadar zaman geçiriyorsunuz?

463 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar başındasınız sörf yapıyorsunuz haber sitelerine giriyor blog sayfalarını okuyor ,form sitelerinde geziniyorsunuz ilgi alanınızı yada bir web sitesinde ne kadar vakit geçiriyorsunuz peki ? En çok nerelerde geziniyorsunuz ne kadar zamanınızı alıyor işte bunu öğrenmenin bir yolu var bu eklenti Google Chrome eklentisi olan LimitLess Bu eklenti sayesinde site istatistiklerinizi öğrene bilirsiniz ?

Hangi sitelerde fazla dolaşıyorsanız Erişim kolaylığı ile  siteye kolayca da ulaşabiliyorsunuz. Zamanın nasıl geçtiğini nerelerde geçtiğini bu eklenti ile öğreneceksiniz oldukça başarı bir eklenti.

https://chrome.google.com/webstore/detail/be-limitless/jdpnljppdhjpafeaokemhcggofohekbp” adresinden eklentiyi kurabilirsiniz.

Zaman istatistikleri için bir panelde verimlilik dilimizi gösterir. Bu panel akıllı bir not işlevi görmektedir. Bu uygulama ile gereksiz sitelerde boşa zaman harcamayı engellemiş olarak daha verimli çalışmayı sağlamaktadır.

Arama Tags & Etiket ;

internette geçirilen zaman, internete vakit, internette ne kadar aman geçer, internette gerilen süre, ne kadar, kaç saat, zaman

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın