Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Ads by Savings Avenger Reklam Virüs Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızı kullanırken Gezdiğimiz bir sayfa’da Reklam ile ilgili bir açılır sayfa olarak görünen bu Ads by Savings Avenger reklam sayfası bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yada ücetsiz yazılımlar aracılığı ile yada içeriğini bilmediğimiz tarayıcı eklentileri araçılığı ile bulaşırlar.

Bu gibi Açılır pop-up Reklam sayfaları para kazanmak için tasarlanmış ve bilgisayarımızı etkileyen zararlı yazılımlardır. Peki Bilgisayarımızdan bu Reklam sayfalarını nasıl sileriz.

1-Adım :

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır Adımlarını izliyoruz. Burada ise bilmediğiniz Programları Kaldırınız. Bu programlar ValueApps, Lollipop,Software Updated Version, DP1815, Video Player, Convert Files for Free, Plus-HD 1.3, BetterSurf, Trusted Web, LyricsBuddy-1, YSavings Avenger 1.2, Media Player 1.1, Savings Bull, Feven Pro 1.1, Websteroids  gibi programlar olabilir.

 

2-Adım

Daha sonra Tarayıcıları Fabrika Ayarlarına geri dönünüz Tarayıcıları Resetleyerek Bu işlemi Yapabilirsiniz. bununla ilgili Konu başlıklarını aşağıda görebilirsiniz.

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/internet-explorer-ayarlarini-sifirlama-nasil-yapilir/” target=””]Explorer Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/mozilla-firefox-tarayici-nerden-resetlenir/” target=””]Mozilla Nasıl resetlenir Burdan[/button]

[button color=” light” link=”http://ademocut.com/google-chrome-ayarlarini-pratik-sekilde-eski-haline-getirin/” target=””]Chrome Nasıl resetlenir Burdan[/button]

3-Adım

Bilgisayarınıza AdwClaner Programı İndiriyoruz. Bu program ile bilgisayarınızı Taratarak Zararlı girdileri siliyoruz.

adwcleaner scanner virus

Scan Butonu ile tarattıkdan sonra bilgisayarınızda Zararlı Girdileri işaretleyerek Cleaner ile siliniz.

4-Adım :

Bu işlem sonucunda Bilgisayarımızı son olarak JunkWare ile Taratıyoruz. Bu program bilgisayarımızda Zararlı Adware programlarını kaldırmaya yaramakdatır.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın