Sponsorlu Bağlantılar

c:/win/exe Hatası Nedir ve Nasıl Çözülür

4.106 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bazı Blog sayfalarında sorun olarak Bildirilen ve Mail yolu ile sorun olarak cevaplanmasını istenilen sorunlardan Biride c:/win/exe hatası bu hatalar Neden kaynaklanır ve çözümü nedir bunun hakkında bilgi vermek istiyorum.

C:/win/exe Hatası Neden Kaynaklanır ?

Bu sorunlardan biri Dns Ayarlarını değiştirmekten kaynaklanabilir Eğer ki mahkemece yasaklanmış sitelere girmek için Dns Ayarlarını değiştirdiğinizde ters bir şeyler yaptıysanız bu sorun ile’de karşılaşa bilirsiniz.

Diğer sorun ise Bilgisayarınıza Virüs bulaşmış olarak karşınıza çıkar.Bilgisayarınızı her açtığınızda sürekli olarak Pencere açılmaya başlar.

 

Bilgisayarınızda Güncelleme yaparken oluşan hatalardan kaynaklana bilir. Güncellemelerinizi yarıda kesmeyiniz Güncellemeleri tam yapınız.

 

C:/win/exe Hatasını Nasıl Çözülür?

 

Bilgisayarınızda oluşan Bu hata için Bilgisayarınız için Sistem Geri Yüklemesi Yapabilirsiniz. Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır Konusu için Buradan gidebilirsiniz. AntiVirüs Programları Kullanarak Bilgisayarınızı Taratma da fayda vardır. Diğer Bir Adım ise Başlat > Çalıştır > Regedit Yazınızı HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\WOW\cmdline adımlarını izleyerek cmdline siliniz. Bu Adımları izleyerek Kurtulmuş olacaksınız Umarım içinize Yaramış olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

c:/win/exe Hatası Nedir ve Nasıl Çözülür (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ben daha önceden sd den yüklemiş olduğm oyunlari şimdi yükledm açmyor sistem hatasi diyo sistemde d3dx_37.ddl eksik diyor bunu nasıl giderebilirm lütfen yardımcı olun

    • Merhabalar Şahin Bey, ddl ile sıkıntınız var ise DLL SUİT programı deneyiniz bu program dll eksiklerini bulmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın