Sponsorlu Bağlantılar

ZTE Nubia Red Magic nasıl sıfırlanır?

308 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda ZTE Nubia Red Magic nasıl format atılır? Konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Android tabanlı işletim sistemi kullanan ZTE Nubia Red Magic cihazda fabrika ayarına geri getirmek, telefonu ilk gün gibi tekrar kullanmak için ZTE Nubia Red Magic format atma öncesinde yapılacak işlemleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

ZTE NUBİA RED MAGİC NASIL FORMAT ATILIR?

Cihaza sıfırlama işlemini başlatmadan önce aşağıda önemli işlemleri yerine getirdiğinizden emin olunur. Her ihtimali düşünerek cihazın bir yedeğini alınız. Galeride video, fotoğrafların, notların aynı zamanda telefon numaralarını yedekleyin.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

ZTE Nubia Red Magic sıfırlama işlemini öncesinde yedeğini aldıktan sonra telefonun şarjının yüzde 50 den aşağı olmamasına dikkat ediniz.

ZTE Nubia Red Magic eski ayarına geri getirirken hiçbir donanım parçasını sökmeyiniz. ZTE Nubia Red Magic hard reset atma işlemini iki farklı yöntemle yapacağız. Telefonun menüleri üzerinden ve donanım parçasını olarak tuşlar sayesinde resetleme yapacağız.

ZTE NUBİA RED MAGİC FORMAT NASIL ATILIR

  • Menü
  • Ayarlar
  • Yedekle ve Sıfırla
  • Fabrika verilerine sıfırla
  • Telefonu sıfırla
  • Her şeyi sil

Yukarıda adımları kullanarak ZTE Nubia Red Magic formatlama işlemini gerçekleştiriyoruz. Birde bunun dışında telefonun üzerinde bulunan tuşları kullanarak telefonu sıfırlayacağız.

ZTE NUBİA RED MAGİC FABRİKA AYARINA SIFIRLAMA

Telefonun üzerinde tuşları kullanarak cihazın içini temizleyerek eski ilk gün gibi fabrika ayarına geri alacağız.

  • Telefonu kapalı durumu alınız.
  • Sesi Açma + Güç Düğmesi birlikte basın
  • Wipe Data / Factory Reset
  • Reeboot system Now

Yukarıda menüleri Ses Kısma Menüsü ile geçişler yapabilir ve Güç düğmesi ile giriş yapabilirsiniz. Böylece telefonu sıfırlamasını yapabilirsiniz.

Çinli üretici tarafından ZTE Nubie yakın zamanda Türkiye pazarına girerek oldukça fazla bir kullanıcı kitlesine sahip oldu. Bu konumuzda ZTE Nubia Red Magic format atma konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Bu konumuzda sadece bilgilendirme yapmaya çalıştığımız için sıfırlama sırasında oluşabilecek problemler, sorunlar veya zararlar nedeniyle tarafımız sorumlu değildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın