Sponsorlu Bağlantılar

ZTE Axon 10 Pro format atma nasıl yapılır

11 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda ZTE Axon 10 Pro sıfırlama işleminin nasıl yapılacağına dair bilgiler vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli bilgi verdikten sonra ZTE Axon 10 Pro format atma konusunda bilgilerimiz sizinle paylaşacağız.

ZTE Axon 10 Pro formatlama öncesi genel olarak virüslerin donması, yavaşlama, takılma, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi cihazlar sıfırlanmaktadır. Cihazı sıfırlamadan önce cihazın içinde yer alan videolar, fotoğraflar ve notların olduğu kısımların mutlaka bir yedeğini alalım.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

ZTE Axon 10 Pro hard reset atma işlemi öncesinde yedeklemeyi mutlaka ihmal etmeyin ardından telefonun şarjını kontrol ederek gerektiğinde şarja bağlı olacak şekilde cihazımızı öyle silelim.

ZTE AXON 10 PRO NASIL FORMA ATILIR

ZTE Axon 10 Pro model telefonumuza iki farklı yöntemle sıfırlama işlemini gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk adım telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak gerçekleştireceğiz.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Verilerine Sıfırla > Telefonu Sıfırla > Her Şeyi Sil bu adımları takip ederek ZTE Axon 10 Pro fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Böylece telefonunuz ilk gün gibi eski ilk ayarlarına geri alabilirsiniz. Şimdi diğer bir adım telefonun üzerinde fiziksel tuşları kullanarak eski ayarlara geri almak olacaktır.

ZTE AXON 10 PRO NASIL SIFIRLANIR

Telefonun üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanarak ZTE Axon 10 Pro silme işlemini gerçekleştireceğiz. Bunun için aşağıda sıralı işlemi gerçekleştirerek cihazımızı eski fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirelim.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun Sesini Açma + Güç Tuşu birlikte basınız
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery
  • Wipe Data
  • Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımları telefonun sesini kısma tuşu ve güç tuşu yardımı ile gelerek kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece telefonunuz eski fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlem sırasında telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz. Telefonun bu şekilde geri alabilirsiniz.

Bu konumuzda ZTE Axon 10 Pro format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın