Sponsorlu Bağlantılar

Youtube Tam Ekran Sorunu Nasıl Çözülür?

5.696 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyada en çok video izlenen video platformu olan YouTube , bazen sorunlar yaşata bilmektedir. Bu sorunların başında tam ekran sorunudur. Youtube tam ekran sorunu çözümü için bir kaç ayarlardan bahsetmek istiyorum.

Tam Ekran hatası bilgisayarınızda yüklü ve kullandığınız tarayıcı kaynaklı olabileceğini’de unutmayınız. Chrome , Safari , Explorer , Mozilla ve diğer tarayıcılar güncel sürümleri olmadığı için’de kaynaklı olabilmektedir. İlk önce tarayıcıları bir güncellemesini yapalım bunun için aşağıdaki listeden tarayıcıları güncelleyin.

Chrome Nasıl Güncellenir?

Mozilla-Firefox Nasıl Güncellenir?

 

tarayıcı güncellemesini yaptıktan sonra şimdi aşağıdaki adımları yaparak youtube tam ekran olmuyor sorunu  çözmeye başlayalım. Aşağıdaki uygulama adımlarını teker teker uygulayınız.

  • Google Chrome Tarayıcınızı açın ve “chrome://plugins/” komutunu adres çubuğuna yapıştırın ve enter tuşuna basınız. 

  • yukarıda kırmızı çerçeve içerisinde bulunan “Adobe Flash Player” kısmı altında “Devre dışı bırak” yazan yere bir kere fare ile basınız. 
  • Tarayıcı yeniden kapatın ve tekrar açınız tam ekran olmuyor sorunu büyük bir ihtimal ile çözülmüş olacaktır. 

Bununla birlikte eğer youtube tam ekran olmuyorsa yayıncı tarafından tam ekran sınırı getirilmiş olabilmektedir. Buna’da dikkat ediniz. 

Arama Tags & Etiket ;

youtube tam ekran sorunu , youtube full screen error , youtube tam ekran olmuyor , youtube ekran büyümüyor , youtube ekran tam açılmıyor , youtube tam ekran sorunu yaşıyorum, tam ekran hatası , ekran tam olmuyor , ekran sorunu , youtube tam ekran sorunu chrome , android , iphone , youtube fullscreen

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın