Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla { Firefox } Tarayıcı Güncellemesi Nasıl Yapılır..?

1.614 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Mozilla Tarayıcı – Firefox Tarayıcıların Nasıl Güncelleme yapılacağı hakkında bilgi vereceğim. Bildiğimiz Gibi Mozilla Açık kaynaklı Mozilla Vakfı tarafından geliştirilmiş özgür bir tarayıcıdır. Netscape tabanlı bir tarayıcı olan Mozilla geliştiriciler tarafından hazırlanmış uzantılar ile çok kullanılan arayıcılar arasındadır.

Mozilla yükleyeceğiniz Uzantılar Tarayıcının Güncel versiyonu na göre belirlene bilir. Mozilla Tarayıcınız eski versiyonda ise bu uzantılar çalışmaya bilir. Sizin ise Mozilla ( Firefox ) tarayıcılarını Güncellemeniz gereke bilir.

Mozilla ( Firefox ) tarayıcıların Nasıl Güncelleneceği hakkında ise kısa bir pratik şekilde durumu açıklamak istiyorum. Mozilla Nasıl Güncellenir ;

firefox güncellemesi,

Mozilla ( Firefox ) Tarayıcı Açıyoruz > Yardım  > Firefox Hakkında yazan Kısma bastığınızda Firefox Güncellemesini yapacaktır. Böylece siz en güncel Firefox tarayıcı bilgilerini verecektir.

Tag – Etiket ;

Firefox güncellemesi , Firefox Nasıl Güncellenir , Firefox tarayıcı güncellemesi , Mozilla tarayıcı güncellemesi , Mozilla nasıl güncellenir , Mozilla tarayıcı , Firefox tarayıcı , Tarayıcı güncellemesi , Tarayıcı güncellemesi nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın