Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Bileşen güncellemesi nasıl yapılır?

3.208 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Kullanıyor iseniz google chrome’nin ince hassas ayarlarını keşfetmek gerektiğini’de bilmemiz gerekir. Google Chrome popüler bir tarayıcı olduğu için genelde tarayıcı hijackers bunun üzerine yazılır veya yazılımcılar eklentileri bunlar üzerine yazarlar.

Bazen’de Google Chrome kendi içinde arızalar vermeye başlayınca ya tarayıcınızı eski ayarlarına yani fabrika ayarlarına geri getirmek gerekir veya kendi bileşenlerini güncel tutmak için Chrome Güncellemesi yapmak gerekir.  Bunun başında tarayıcı güncellemesi yapabilmek için https://ademocut.com/tarayiciniz-google-chrome-nasil-guncel-yapilir/ adresinden öğrenebiliriz.

Tarayıcımız’da güncellemeleri yapabileceğimiz gibi chrome bileşenlerini’de kendi arasında güncelleme yapabiliriz. Bunun için adres çubuğuna “chrome://components/” komutunu yazmamız yeterli olacaktır.

Google Chrome Bileşenleri Güncelleşirme

 

size bir google sayfası açılacaktır. Burada güncelleştirilmesi gereken bileşenlerin listesi örnek resimde olduğu gibi güncellemeleri denetle şeklinde ayrı ayrı gösterilmiştir.

pepper_flash , Widevinecdm , pnacl , CRLSet , EV Certs CT whitelist , Chrome crash Service , Recovery gibi bileşen güncellemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Google Chrome güncellemesi veya Bileşen Güncellemesi bir işe yaramıyor ise bunun yerine o zaman Chrome kaldırıp tekrar kurmak olacaktır.  Google Chrome kaldırmak için Google Chrome ürünlerini kaldırmak için Yazılım Kaldırma Aracı  “https://www.google.com/intl/tr/chrome/srt/  kullanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ; 

google chrome bileşen güncellemesi , chrome güncellemesi , chrome bileşen nasıl güncellemesi , chrome bileşen güncellemesi yapma , bileşen güncellemesi nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın