Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Kanalı Nasıl Açılır?

4.352 views
Sponsorlu Bağlantılar

Youtube bir video paylaşım platformu olduğunu çoğu kişi bilmektedir. Film, dizi, müzik dinleme, eğitici videolar, eğlenceli, bilim ve teknik konularında video paylaşabilir hatta bu videolar üzerinden para kazanma işlemini bile yapabilirsiniz. 

Çoğu kişi araştırdığı konularda Youtube video üzerinden destek almaktadır nasıl yapılacağı hakkında bilgi öğrenmek için Youtube videolarına bile başvurmaktadır. Sizde bir youtube hesabı açabilir ve videolara yorum yapabilir videolar paylaşabilirsiniz.

YouTube Kanalı Kanal Açılır?

bir youtube hesabı açıldı ve artık videoları paylaşmak için bir kanal açabilirsiniz, paylaştığınız videolar artık bu kanalınızda görüntülenecek ve kanala abone sağlayarak izlenme oranına denk kazançlarınız da artabilecektir. Şimdi bir kanal açma zamanı geldi şimdi aşağıdaki adımları izleyerek yeni kanal nasıl açılır? hemen bu adımlara geçelim.

  • açtığınız bir gmail hesabı ile youtube giriş yapabilirsiniz youtube oturumu açınız.
  • yorum ve yükleme yapma işlemi deneyiniz kanalınız olmadığı için size bir uyarı mesajı görüntülenecektir.
  • sol üst köşede seçeneklerde kanal açma bölümünü göreceksiniz. o adımları takip’de edebilirsiniz.
  • https://www.youtube.com/channel_switcher?next=%2Faccount&feature=settings” adresi üzerinden de yeni bir kanal oluşturma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

bir marka hesabı oluşturun bu adımda kanal ismi vereceksiniz ve oluştur butonu ile yeni bir kanal oluşturma işlemini gerçekleştireceksiniz. bundan sonra artık açtığınız kanal üzerinden yorum, beğeni, video yükleme ve diğer tüm işlemler için kanalınızı kullanabilirsiniz.

kişisel ve firmalar için marka hesabı için farklı kanallar açma işlemini gerçekleştirilir. Bunun sizlere daha net açıklama için “https://support.google.com/youtube/answer/1646861?hl=tr” adresi üzerinden yardım ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

YouTube Kanalı Nasıl Açılır? (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. youtube kanal açma konusunda başarılı anlatım, biraz daha görsel resimlere yer verseniz daha iyi olurdu.

    • ilginiz için teşekkürler, youtube kanal oluşturma sorunları hakkında yorumlar bölümünden bu uyarıyı dikkate alacağız.

  2. youtube kanalı açma işleminden sonra para kazanmaya nasıl başlayabilirim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın