Sponsorlu Bağlantılar

iphone ana ekran sıfırlama nasıl yapılır?

1.050 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığınız apple ürünlerinden iphone telefonlarda ana ekran görünümü sıfırlama yapabileceğinizi biliyor muydunuz? iphone ana ekran yerleşimi sıfırlama önceden kullandığın uygulama yerleşimlerini ilk gün gibi sıfırlama yaparak eski haline getirebilirsiniz. Telefonu ilk gün aldığınızda ekranda sadece bazı uygulamaları görürsünüz, bunu zamanla isteğinize göre kişileştirme yaparak değiştirebilirsiniz. 

Ana Ekranda görünen ikon, uygulama kısayolları istediğiniz gibi yerlerini değiştirebilir yeniden düzenleme yapabilirsiniz, zamanla yaptığınız bu düzenlemeden rahatsız oldunuz veya yeniden düzenleme yapmak amaçlı olarak bir sıfırlama yaparak yeniden derlenebilir. Bu konumuzda anlatılacak konumuz iphone ana ekran sıfırlama nasıl yapılır? bunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aşağıdaki adımları takip ederek iphone ana menü sıfırlama yapabilirsiniz. 

iphone ana ekran sıfırlama ;

  • Ayarlar
  • Genel
  • Sıfırlama
  • Ana Ekran Yerleşimini Sıfırla

bu adımları takip ederek kullandığınız iphone ana ekran sıfırlama adımlarını başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. bununla birlikte iphone cihaz sıfırlama, tüm ayarları sıfırlama, tüm içerikleri ve ayarları sil, ağ ayarlarını sıfırlama, klavye sözlüğünü sıfırla, konum ve gizlilik sıfırlama ayarlarını’da buradan yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın