Sponsorlu Bağlantılar

Youtube Kanal Abonelikleri Herkese Açma Gizleme

25 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Youtube abone sayısı gizleme özelliği nasıl kullanılır, nasıl gizlenir, nasıl gösterilir konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Konumuza başlamadan önce Youtube abone sayısı Neden gizlenir bununla ilgili olarak kişilerin varsayımlarına dayalı olarak az bilgi verdikten sonra Youtube abone sayısını gizlemek ve göstermek konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış bilgi vereceğiz.

YOUTUBE ABONE SAYISI NEDEN GİZLENİR

Bir Youtube kanalında abone sayısını gizlemek için farklı nedenler olabilmektedir. Flag yememek için veya yeni gelişen kanallar sayılarını gizleyerek taze kanal olduğunu örtmek için ya da spam yememek için kanal abone sayısını gizleyebilmektedir.

Yukarıda verdiğimiz nedenlerin dışında sizlerin de kendinize göre sebeplerinizi yorumlar sekmesinden belirtebilirsiniz. Şimdi gelelim Youtube abone sayısını gizleme nasıl gerçekleştirilir.

Gizleme işleminden sonrasında Youtube abone sayısını göstermek için tekrar aynı yöntemleri kullanacağımızı hatırlatalım.

YOUTUBE ABONE SAYISINI GİZLEMEK

Abone olduğunuz kanallardan hangilerinin herkese görünür olduğunu gösterip veya gizleyeceğinizi ayarlayabilirsiniz. Bu ayarlar varsayılan olarak “Gizli” seçeneği olarak gelmektedir.

KANAL ABONELİKLERİNİ GİZLEME VEYA AÇMA

  • İlk önce Youtube oturumunu açınız.
  • Sağ üst köşede profil resminize giriniz.
  • Ayarlar
  • Sol üst köşede “Gizlilik” seçin
  • Tüm abonelerimi gizli tut seçeneği ile açın veya kapatınız.

YOUTUBE ABONE SAYINIZI GİZLEME

Eğer abone sayınızı gizlediğinizde hiçbir Youtube kullanıcısı bu sayıları görememektedir. Fakat siz kendiniz bu sayıyı Youtube Studio de görebilirsiniz.

  • Google hesabınızı açın
  • Youtube Studio gidin
  • Ayarlar > Kanal > Gelişmiş Ayarlar
  • Abone sayısı yazan yerde “kanalıma abone olan kullanıcıların sayısını göster” seçeneği önündeki onay işaretini kaldırın veya işaretleyin.
  • Kaydet ve Çık

Böylece yukarıda adımlarla Youtube abone sayısını göstermek veya gizlemek işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

SONSUZLUK İŞARETİ NASIL YAPILIR

Bu konumuzda sizlere Youtube abone sayısı gizleme, Youtube abone sayısı gösterme konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış hakkında bilgi vermeye çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer tüm konular için destek hattı sayfamızdan bizimle ulaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın