Sponsorlu Bağlantılar

Telefon Rehberinde Eski Kaydettiğiniz Numaraları Görme

1.094 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlere önemli bir Bonus bilgi vermeye çalışacağız. Telefonunuzda daha önce kayıtlı eski numaraları bulmak, görmek istiyorsanız bu yazımız tam size göredir.

Fakat bu bilgi öncesinde Facebook Messenger kullandığınızdan emin olunuz. Telefonunuzda daha önceki kayıtlı fakat sonrasında sildiğiniz bir telefon numarasını bulmak istiyorsanız bu işlemi Messenger üzerinden bulacağız.

Bunun için aşağıda vereceğimiz adımları takip ederek sizde önceden kayıtlı sonrasında sildiğiniz telefon no’yu bulacağız.

ESKİ KAYDETTİĞİNİZ NUMARALARI BULMA

Bilindiği gibi bazı anlık mesajlaşma uygulamaları telefon numarası üzerinden çalışmaktadır. Telefon numaraları kayıtlı kişiler ile iletişim kurabilmek için uygulamada telefon numarasına doğrulama kodu giriyoruz ardından internet üzerinden haberleşebiliyoruz.

Şimdi bu uygulamalardan biride Facebook Messenger uygulamasıdır. Daha önceden kayıtlı telefon numaraları bunun üzerinde tutulduğu için önceki kayıtlı numaraları bulabiliyoruz. Şimdi aşağıda sıralı adımlarıyla önceki silinen numaraları bulalım.

  • Facebook Messenger ( Uygulamayı açınız. )
  • Sol üst köşede Profil fotoğrafınıza giriniz.
  • Telefon Rehberi
  • Kişileri Yönet

Bu kısımda telefon rehberindeki telefon numaralarıdır. Bazı kişiler telefon numarası yerine takma isim ile kayıt olduğu için bu kişileri de görebilirsiniz.

Daha önceden silinmiş veya hala mevcut kişilerin numarasını buradan görebilir tekrar düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Telefonunuzda daha önceden kayıtlı ve sonradan silinen telefon numaralarını tespit etmek bulmak konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer konularda sorunlarınız için destek sayfamızdan bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın