Sponsorlu Bağlantılar

Netflix ‘Karışık Oynatma’ Özelliği

29 views
Sponsorlu Bağlantılar

Netflix’in devasa film ve dizi film arşivi arasında seçim yapmaya zorlanıyor musunuz? Arada kalıyorsanız bu haber tam size göre artık Netflix de yeni bir özelliği şuan için Android cihazlarda “Bir şey oynat” veya “Play Something” ile daha önceden izlediğiniz dizi veya filmlere göre karşınıza öneri olarak çıkaracak.

Sizde Netflix dizilerini, filmlerini Android cihazlardan izliyorsanız artık yeni özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz.

Karışık oynatma özelliği ile daha önceden izlediğiniz film, dizilere göre size öneriler sunacak böylece sizde tercihler arasında kalmaktan kurtulmuş olacaksınız.

Bir şey oynat özelliği şuan Android cihazlarda kullanıma sunulmaktadır. İlerleyen zamanlarda İOS kullanıcıları içinde güncelleme ile kullanıma sunulacaktır.

NETFLİX YARDIM VE DESTEK HATTI

Android cihazlar için hala kullanamıyorsanız uygulamayı güncellemeniz yeterli olacaktır. Bu yazımızda Netflix yeni özelliği “Karışık Oynatma” özelliği hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın