Sponsorlu Bağlantılar

ZoneAlarm ile Bilgisayarınızın Güvenliğini Sağlayın

98 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımı kurduk dan yada yeni aldık bilgisayarımız internete girene kadar hiç bir sorun olmaz . Fakat eğer ki bilgisayarımızda internet kullanıyorsanız artık güvenliğinizi’de düşünmeniz gerekir. Çünkü İnternet ortamına girdiğiniz’de artık kullandığınız bilgisayarınız veya kişisel bilgileriniz risk’de demektir.Bilgisayarınıza sızmalar hack saldırılarına yada oltalama veya gelen mailer indirdiğiniz programlara kadar her yolu deneyerek bilgisayarınıza sızmaya çalışacaklardır.

Bilgisayarınıza sızılır ise ne olur ? bilgisayarınızı zombi bilgisayara çevirerek sizin haberiniz olmadan korsan saldırılara ortak olabilir ve yasal bir suç işleye bilirsiniz. veya da Kişisel bilgilerinizi çalarak bunlar kredi kartı numaralarınız olabilir banka bilgileriniz olabilir bunlar ile banka hesaplarınızı boşalta bilirler. Diğer bir konu ise Oltalama yaparak Aynı web sitesinin kopyasını yaparak size gelen mail ile yönlendirirler sizin bilgilerinizi bu şekilde çalabilirler.

http://www.gezginler.net/indir/zonealarm-internet-security-suite.html” adresi üzerinden yükleme yapabilirsiniz. Böyle ise Sizin’de önlemler almanız gereke bilir. Güncel Antivirüs yazılımları kullanmanız gerekmektedir. Bunun Yanında Konu başında bahsettiğim gibi ZoneAlarm adında bir program kullana bilirsiniz. ZoneAlarm Ne işe yarar Başlıklarda saydığım gibi spamları engelleyecek, hackler saldırılarını , ip saldırılarını, phising saldırılarını önlyecektir. ZoneAlarm Alarmı İndirerek Kullana bileceğiniz Güzel bir programdır. Bilgisayarınızı Denetleyerek bilgisayarınızın Güvenliğini sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın