Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome : Facebook Sayfasını Renklendirme Eklentisi

94 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği üzere Dünyaca ünlü sosyal ağlardan olan Facebook milyonlarca üyesinin olduğunu bilmekteyiz. Facebook sosyal ağını hemen hemen her gün girerek sevdiğimiz kişilerden gelen paylaşımları beğenmek yada sizin beğendiğiniz güzel video resimleri sevdiklerinize paylaşarak hoş vakitler geçire bilirsiniz. Peki Kullanmış olduğunuz bu Facebook sayfasını biraz daha görsellik katmak ister misiniz? Eğer öyle bir şey düşünüyorsanız Google Chrome için güzel bir eklenti den bahsedeceğim.

Bu Google Chrome için hazırlanan bu eklenti’mizin adı  ” Facebook için Color Changer ”  bu eklenti ile Facebook görünümü değiştirerek sayfalara Renga Renk bir özellik katabiliyorsunuz.Beğendiğiniz istediğiniz Renkleri verebiliyorsunuz Bu eklenti indirmek için link’den gidebilirsiniz. “https://chrome.google.com/webstore/detail/color-changer-for-faceboo/dheljpcbhldkdiabdemaflamgfnbpnkd?hl=tr”  adresinden detaylı özet açıklamaları ve eklentiyi indirme seçeneği ile destek alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın