Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] searches.vi-view.com arama motorunu kaldırma

112 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen bu sahte arama motorunu AdwCleaner Programı ile kaldıracağız. Bu konuda biraz bilgi vermek istiyorum. Bilgisayarımıza indirdiğimiz deneme yazılımlar yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcıları etkiler bu sizi bu sahte arama motorlarını kullanma zorlar. Peki Gelelim Bu sahte arama motorlarını Nasıl temizleriz.

searches.vi-view.com arama motorunu iki yol ile temizleyeceğiz bununla ilgili adımları takip ederek kurtula bilirsiniz.

 

1-Adım :

Daha önce aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen searches.vi-view.com içinde uygulayabilirsiniz.

 

2-Adım :

Konu başında dediğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner programı yükleyip tarama işlemi yapacağız.

adwcleaner scanner virus

 

Bilgisayarımıza yükledik den sonra Diğer çalışan programları kapatarak Scan Butonu ile taratıyoruz.

adwcleaner scanner

 

bilgisayarımızı tarattık dan sonra searches.vi-view.com ile ilgili girdileri işaretleyerek siliyoruz. Bu işlemden sonra bilgisayarımız yeniden başlayacaktır.

adw

bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra bilgisayarda yüklü Mozilla-Explorer-Yandex-Chrome tarayıcıların Özellikler bölümüne teker teker gireceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

bilgisayarımızdaki Tarayıcıların Özellikler kısmındaki yukarıda örnek resimde görüldüğü gibi “http://www.searches.vi-view.com” uzantılarını temizliyoruz. Bunu tüm tarayıcılarda uyguluyoruz. Son olarak ise Tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye Ayarlayacağız. Bu şekilde kurtulacağız. Takip de Kalınız..

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın