Sponsorlu Bağlantılar

YOOuuTuADDBlockker 1.1 Eklentisi Nasıl Silinir?

640 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Eklentiler Bölümünde bulunan YOOuuTuADDBlockker 1.1 eklentisini bir türlü kaldırılmıyor kaldırmaya kalkıştığınızda “” Kurumsal Politika Tarafında Yüklenmiştir “” yazısı görebilirsiniz ve bu eklentiyi kaldıramıyor olabilirsiniz. Peki Bu eklentiyi nasıl Tarayıcımızdan kaldırabilirsiniz. ?

 

Tarayıcılarınızı  Resetlemeyi Deneyiniz Google Chrome Tarayıcısını Nasıl Resetleriz ? Bunun için Aşağıdaki Konu Başlığını Ziyaret Edebilirsiniz.

Chrome Nasıl resetlenir 

C:]Users\KullanıcıAdınız olacak\AppDate\Local\Google\User Data\Default adımlarını izleyerek Aşağıdaki işaretli klasörlerin içindeki dosyaları masaüstüne taşıyarak yada bu dosyaları siliyoruz. Program Files dosyası Google klasörü içine girerek Extension klasörünü içindeki dosyaları siliniz. Böylelikle kurtulmuş olacaksınız..

yukarıda işlemler sonrasında tarayıcı bulaşan bu eklentiyi kısa zamanda kaldırmış olacağız, eğer sorun hala devam ediyorsa yorumlar bölümünden tekrar sorunu tarafımıza bildirerek farklı yollarla çözüm sağlamaya çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın