Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] İPhone Cihazlarda Titreşim Sorunu ve Çözüm

4.291 views
Sponsorlu Bağlantılar

Benimde Başıma gelen böyle teknik arızalar meydana gelmektedir. Bu gibi Durumlar Genelde Yazılımsal olarak Kaynaklanır. Kullandığınız Cihazlarda Telefon titreşimi çalışmıyor ?

Sizlerden Gelen Mail ile sorulan soruda Telefonumu yeni güncelleme yaptım Fakat Telefonumun titreşimde sıkıntı var  çalışmıyor Bunun Sebebi Nedendir ? Bunun Sorunu başta dediğimiz gibi Yazılımsal olarak Kaynaklanmaktadır. Telefonu yeni güncelleme yaptığınızda bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.  Bu sorunlardan bir tanesi ise Cihazlarda Titreşim çalışmamaktadır.

Peki Bunu Nasıl çözebiliriz ?

Cihazın Titreşiminin açık olup olmadığını kontrol ediniz !. Burada bir sıkıntı yoksa Cihazınızı DFU Modunda yeni Bir güncelleme yapmanızdır. Dfu Moduna Nasıl GEçilir Bu konuya Buradan gidebilirsiniz.

 

Eğerki Son olarak Buradan’da bir fayda alamazsanız Cihazınızı TEknik Servise Göndermeniz Gerekmektesiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Yeni Yazı] İPhone Cihazlarda Titreşim Sorunu ve Çözüm (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. MERHABA ;
    HAZİRAN AYINDA IPHONE 7 ALDIM. HAZİRANDAN BERİ TİTRESİM MODUM ÇALIŞMIYOR.İNTERNETTEKİ TÜM UYGULAMALARA BAKARAK YAPMAYA CALISTIM FAKAT ORDAKİLERLE BENİM TELEFONUM AYNI OLMUYOR.SIKINTIM BÜYÜK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

    • Merhaba Ayşe hanım sizin sorunuz donatımsal olabilir bu nedenle garanti kapsamında ise teknik servisten yardım alınız.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın