Sponsorlu Bağlantılar

[ Yeni Yazı ] Windows 8.1 Güç Ayarı Sorunu

329 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows işletim sistemi olan windows 8.1 çıktığında görsel olarak göze hitap eden ama sorunların olduğu bir işletim sistemi idi,Aslında yeni çıkan işletim sistemlerin bu sıkıntıların hataların olması gayet normaldir,Bu sıkıntılar Deneme yanılma ve kullanıcıların sorun bildirmeleri ile çözümlere ulaşmıştır.

Windows 8.1 işletim sistemlerinde Bazen bu hatalar sıklıkla rastlanmaktadır. Kullanıcı Hatalarının Genelinde ise yeni bir işletim sistemi olduğu için ayarların tam yapılmadığından kaynaklıdır.

Bize ail atan bir takipcimizden gelen bir soruda Windows 8.1 Power ( Güç ) Ayarı Sorunu yaşadığını yazmış , Bu sorunun cevabı gelince Eğerki güç ayarını yaptıkdan sonra Kaydet Düğmesine basmadan çıkıyorsanız Bilgisayarınız Yeniden açılıp Kapandığında bu sorun ile tekrar karşılaşa bileceğinizdir bunu göz ardı etmeyiniz.

Ayrıca Bilgiayarınızın Ekran kartı Driverlerinin Güncel olup olmadığını kontrol ediniz. birde bilgisayarınızda Sistem Optimize ile ilgili 3 parti programlar yüklediyseniz bunu kaldırıp birde öyle deneyiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın