Sponsorlu Bağlantılar

[ Yeni Yazı ] Tango’dan Yeni Güncelleme Neler İçeriyor

753 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğiniz gibi Akıllı telefonların çoğalması ile birlikte bir çok uygulamada bununla birlikte çoğaldı. Bu uygulamaların en popüler olanıda Tango , bu uygulama ile internet üzerinden ücretsiz olarak kısa mesaj,sesli arama,görüntülü arama ve yakın çevredekiler ile bağlantı kurabiliyorsunuz. Tango kullananların sayısı artığı için Tangoda Kendi geliştirmekte ve kullanıcılara hitap etmek istemektedir.

Bugünlerde Tango’da Gelen yeni güncelleme ile bir çok hatalar ve eksiklikler’de düzeltildi. Peki Bu güncellemelerde neler içeriyor yeni gelen güncelleme ile ; Haber Akışı güncellenerek Resim ve Muzik klipleri gönderebiliyorsunuz,Harita Özelliğini kullanarak Arkadaş Bulma özelliği getirldi,Önemli bir Eksiklik olarak ise Beğendiğiniz Resimlerde artık Beğenileri Kaldırabiliyorsunuz.

Çoğu gelen sorunlardan biride bu idi , resimmi beğenmişler bunu nasıl kaldırabilirim gibi ,aslında başkasının beğendiği beğeniyi siz kaldıramıyorsunuz ,kendide kaldıramıyordu bu sorunda çözülmüş oldu.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın