Sponsorlu Bağlantılar

Bu gelen maillere dikkat ediniz..

285 views
Sponsorlu Bağlantılar

Artık Her şeyimiz bilgisayar üzerine kurulduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bilgisayar üzerinden satışlar,alış veriş,oyunlar,ders konuları,bankacılık hizmetleri ve sayamayacağım bir çok yerde hayatımızın içinde, internet bir o kadar hayatımızı kolaylaştırmasına rahmen bir kadar’da tehlikeli olabilir bazen hayatımızı bile kararta bilir,banka bilgilerini eline geçiren hackler hesaplarımızı boşalta bilirler.

Genelde böyle saldırılar mail yoluyla,yada sahte fake sitelerden oltalama yöntemiyle şifrelerinizi çalabilirler. Şimdi yeni bir tehlike ile şifrelerini çalabilirler bu metod ile Size bir mail yolluyorlar bu mail’de sıkıştırılmış Rar dosyasına için virüs kodlarını yerleştirerek bu rar dosyasını açmanızı istiyorlar böylece açtığınız an bilgisayarınıza yerleşen bu zararlı kodlar bilgisayarınızı tehdit ederek bilgilerinizi çalabilir ve size zarar verebilir.

O yüzden bilmediğiniz kişilerden sizin talebiniz olmadan Gelen maillerden indireceğiniz rar dosyaları tehlike yaratabilir. Bu maillere itibar etmeyiniz ve açmadan Siliniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın