Sponsorlu Bağlantılar

tronzolo ads Açılır reklam sayfası kaldırma

535 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkilen bu açılır reklam Tronzolo Ads virüslü sayfasını AdwCleaner programı yardımı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce Tronzolo Ads hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Tronzolo Ads bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yada ücretsiz programlar aracılığı ile yada hacklenmiş sitelere giridiğinde zorla indirmek için zorlanan bir program aracılığı ile bulaşırlar bulaştıkları itibari ile karşınızı durmadan çıkan bu reklamlar aracılığı ile para kazanmaya başlarlar.

Şimdi Gelelim bu reklam sayfalarından kurtulmaya Bunun için aşağıdaki adımları izleyiniz.

1- Başlat > Denetim Masası > Program ekle / Kaldır adımları izliyoruz Burada bilmediğiniz tüm programları kaldırıyorsunuz.

2- Bilgisayarınızda yüklü tarayıcıları Resetleyiniz Tronzolo Ads tarayıcılarınızı etkliyeceği için tarayıcılarınızı fabrika ayarlarına geri getirebilirsiniz. Bununla ilgili konu başlıkları aşağıda verilmiştir.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

3-Bilgisayarımıza Konu başında dediğim gibi AdwCleaner Programını indirip Bu program ile taratıyoruz

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra zararlı girdileri işaretleyip siliyoruz. Bilgisayarımız yeniden başlayacaktır. “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden indirip yükleyeceksiniz ve Bilgisayarımızı son olarak Junkware programı ile taratın Bu program bilgisayarınızın tarayıcılarını etkileyen adware silecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın