Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Tinder Uygulamasına Nasıl Resim Yüklenir

4.826 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tinder Yakın çevrede bulunan kişilerin resimlerini beğenerek resimlerinizi yüklediğinizde oda sizin resmini beğenirse bir etkileşimde buluna bileceğiniz ,arkadaşlık kurabileceğiniz , bir mobil uygulamadır. Yüklemiş olduğunuz Resimler 24 saat paylaşımda bulunarak ,24 saat sonra otomatik olarak kendiligin den silinen sosyal ağ olarak nitelendire biliriz.

Tinder’in yeni tanınıyor olmazı ile bazı kullanıcıların Resimlerini Nasıl paylaşacağı hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Konu başında dediğimiz gibi Tinder Resimler 24 saat kadar kalıyor ve 24 saat sonra otomatik olarak siliniyor. Şimdi Gelelim Tinder nasıl resim yüklenir.

Tinder Uygulamasını açalım ;

tinder resim yükleme-1

 

Profil Menusü veya Herhangi Arkadaş Arama Menüsü geldiğinde yukarıda Örnek Resimde olduğu gibi Uygulama üzerinde Parmağımız ile Sağ’dan Sola Çekiyoruz.

tinder resim yükleme-2

 

 

Yukarıda Örnek Resimde görünen Menu yada Etkileşim Menusu gelince Yukarıda Numaralanmış İcon’lardan birine basarak Resim galerisine ulaşıyoruz. Seçtiğiniz Resimleri paylaşarak 24 saat’ lik bir zaman diliminde paylaşıma açmış oluyorsunuz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Yeni Yazı] Tinder Uygulamasına Nasıl Resim Yüklenir (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ilgilenip yanit verdiğiniz icin teşekkür ederim,siz tlfnuna yüklemişsinzben tabletime yükledim ve arayüzü cok farkli,fotoğraf mak sembolü vs hiçbirsey yok.Ayrica profilimde fotoğraflar vardi yenilemek istedigm icin hepsini sildim dedigjniz gibi 24 saatte siliiyorsa fotoğraflarim 1 ay boyunca sitede nasil kaldi?ilk fotograf yüklediğimde facebook üzerinden fotog yüklemiştim,malesef simdi hiçbir şekilde yüklenmiyor

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın