Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] İnternet Tarayıcısı açıldıkdan sonra belli bir süre sonra kapanıyor

3.282 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımda Sizlerden Gelen Soruya Cevap vermek istiyorum. İletişim Bölümünden veya https://www.facebook.com/bilgisayarogren den bize ulaşan arkadaşlar tarafından gelen sorulardan biride ; İnternet tarayıcınızı her defasında açtığımda belli bir süre sonra kapanıyor acaba virüs mü var ? soruna cevap arayacağız.

Bu gibi Sorunlar Tarayıcı yüklenen yada bulaşmış her hangi Hijacker tarafından oluşmaktadır. Bu gibi Sorunlarda tarayıcı kullanmak için açtığınızda tarayıcı hemen kapanmaktadır. Böyle olunca tarayıcı’ya, bilgisayarıma virüs mü bulaştı izlenimi vermektedir.Peki bunun için ne yapmak gerekir.

Bunun için ilk önce Bilgisayarımızdaki tarayıcıları eski fabrika ayarları yani resetlemek gerekir. Bunun için tarayıcıların nasıl resetlendiği hakkında konu başlıklarını inceleyiniz. Tarayıcılarımızı resetlemedik den sonra Bilgisayarımız AdwCleaner Programı kurarak taratmanız da fayda vardır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Son olarak ise Bilgisayarımızı AntiMalware Programı bilgisayarımıza kurarak Güvenli Mod ile Taratın. bilgisayarımızı Güvenli Mod almak için bilgisayarımızı yeniden başlatarak F8 tuş basarak Geçerek giriş yapabiliriz. Bu Windows 8 işletim sistemi için biraz farklı olacaktır bunun için aşağıdaki video size yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın